Українці завоювали нагороди на марафоні в Анталії

16-й Антальскіх марафон (Uluslararası Runatolia Antalya Maraton, International Runatolia Antalya Marathon) і напівмарафон 2021. Анталья, Туреччина. Березень 2021 Новости

Українці зайняли призові місця в марафонському, полумарафонском і 10-кілометровому забігах в рамках марафону RUNATOLIA, який відбувся в Анталії 7 березня 2021. Результати забігів оприлюднені на офіційному  сайті  марафону RUNATOLIA, повідомляє український травел-блогер Сподін Ігор, що також взяв участь в Антальському марафоні на 42 км, читати тут

У марафоні RUNATOLIA перші три призових місця серед чоловіків зайняли:

  1. Мухаммед Рашид — Кенія.
  2. Ахмет Байрам — Турція
  3. Мурат Кайа — Турція.

Серед жінок:

  1. Марина Фідлер — Россія.
  2. Емель Пінхас — Турція
  3. Тетяна Гребенник — Україна.

Четвертим на марафонській дистанції серед чоловіків став українець Андрій Павелко, серед жінок — українка Валерія Безлепкіна.

У напівмарафоні серед жінок першою була українка Вероніка Калашникова. А на дистанції 10 км українка Юлія Єлістратова заняла друге місце. Серед чоловіків перше місце посів українець Віталій Воронцов.

Про марафон

Антальських марафон — щорічний забіг на марафонську і полумарафонскую дистанції в Антальї, Туреччина. Офіційна назва — Uluslararası Runatolia Antalya Maraton, International Runatolia Antalya Marathon. У марафонському забігу на 42,195 км та забігах-супутниках беруть участь близько 7 000 спортсменів. Марафон, напівмарафон і забіг на 10 км проводиться в першу неділю весни в Антальї на березі Середземного моря щорічно починаючи з 2006 року.

Оценить статью
Добавить комментарий