Незалежна студія Hinterland випустить перший епізод сюжетної кампанії свого симулятора виживання The Long Dark навесні 2016 року. Про це повідомляється в ексклюзивному трейлері, опублікованому порталом IGN.

long dark 01-720

Перша частина сюжетного контенту розрахована на 3-4 години геймплея, а проходження наступних епізодів займе близько 2-3 годин. Тривалість усього сезону складе 10-12 годин. Всі користувачі, що купили гру за програмою раннього доступу Steam або пожертвували кошти на її розробку в рамках Kickstarter-кампанії, отримають сюжетний режим без додаткової плати.

long dark 02-720

В сюжетному режимі можна буде грати за одного з двох персонажів — пілота Уілла Маккензі (Will Mackenzie), літак якого зазнав катастрофи в Північній Канаді, і доктора Астрід Грінвуд (Astrid Greenwood). За словами розробників, події 25-30 % кампанії будуть відбуватися в абсолютно нових локаціях. Перманентної смерті в цьому режимі не буде — після загибелі персонаж відродиться в контрольній точці.

long dark 03-720

15 грудня розробники випустили оновлення, додала нову область — гору Тімбервулф (Timberwolf Mountain). Також гравці зможуть знайти нову зброю — пістолет для відлякування диких тварин (Distress Pistol). Ще одне важливе нововведення стосується доступності локацій: тепер потрапити в будь-яку з них можна з самого початку гри через спеціальне меню. Крім цього, патч додав екран статистики, журнал дій гравця, можливість ремонту рушниці, точильний камінь для ножа і сокири, а також поліпшив систему прицілювання для гвинтівки і деякі візуальні аспекти. Повний список виправлень можна знайти в блозі розробників.


Добавить комментарий