SsangYong_Actyon_front_20080303

Сьогодні на автомобільному ринку є актуальними бюджетні автомобілі. Вони в наш час користуються великим попитом. У корейської машини марки ssang yong дуже енергоємна підвіска, багато автолюбителів думали, що вона буде сильно мяка. У цього автомобіля є незаперечна перевага, серед кросоверів — це найбільш компактна модель.

Крім цього дана модель машини є самою бюджетною за ціною. Можна сказати точно, що серед крсоверів це найбільша і сама дешева модель. ЇЇ назва на українській мові перекладається як два дракона. Зовні машина дійсно має грізний вигляд, тому на бездоріжжі їй досить часто уступають дорогу. За рахунок нових фар, машина має насуплений вигляд, і ця особливість машини дуже подобається покупцям.

2007 Ssangyong Actyon. * Editors Note - Image 10cm @ 300 Dpi.

.

На високих оборотах трохи чути шум двигуна. Але при економній та нормальній їзді, двигун практично не чутний. Ця розробка може похвалитися електричним гідропідсилювачем керма та електрорегулюванням сидінь. Модель має багато електричних новинок, що додасть додаткові зручності при експлуатації. Салон машини виглядає дуже презентабельно і виконаний з якісних матеріалів.

ssangyong-06

Багажник автомобіля досить об’ємний і відкривається кнопкою. Якщо скласти задні сидіння, то можна значно збільшити його об’єм . Дуже зручно для того, щоб щось перевезти. На панелі відсвічується тахометр, селектор, температура двигуна, об’єм паливного бака, спідометр та індикатор.

ssang-yong-kyron-2010

У нові автомобілі марки ssang yong вбудована навігація, сенсорна магнітола, радіо. Пластик, з якого виконана панель не з дешевих, він, до речі, досить гнучкий. Попільничка може вийматися, тому її без проблем можна очистити. У холодну пору доби ви зможете включити підігрів сидінь.

Основні переваги цієї машини в тому, що від неї очікують гіршого, але насправді ця машина дуже зручна в експлуатації.


Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: