Що таке школа «Базис» та її переваги в порівнянні з державною

Що таке школа «Базис» Новости

Приватна школа «Базис» у Києві — це спеціалізований навчальний заклад, який робить наголос на вивченні іноземної мови та природних наук, заснований професійними викладачами. Порівнюючи приватні школи в місті Київ, «Базис» надає учням більше можливостей різнобічно розвиватись, вивчаючи ще й життєво необхідний матеріал на додаткових заняттях. Алгоритм здобуття освіти у цій школі не залежить від зубріння матеріалу, а полягає у практиці та активній участі у різній діяльності, на кшталт тематичних гуртків та науково-дослідних лабораторних роботах.

Умови у школі «Базис»

Вступаючи у цю приватну школу в Києві, дитина отримує наступні переваги:

 • Повний навчальний день з 8:30 до 18:30.
 • Сучасне оснащення кабінетів мультимедійною технікою та найактуальнішими комп’ютерними програмами.
 • Максимальна кількість учнів у класі задля загального комфорту — 16 осіб.
 • Персональні шафи для зберігання речей та зона відпочинку.
 • Поглиблене вивчення точних наук: фізика, математика, хімія та біологія.
 • Інтенсивне вивчення англійської мови.
 • Для молодшої школи створено гуртки робототехніки, фінансової грамотності, малювального мистецтва, логіки, шахів, конструктору Лего «Young Engineer», секція самооборони та єдиноборства айкідо, а також speaking club для практики англійської мови.
 • У старшій школі можливо відвідувати факультативи та підготовчі курси для іспитів з англійської мови різних типів (PET, KET, FCE), а також науковий клуб та лінгвістика. Є навіть англомовний театр та настільний теніс, а також танцювальний гурток hip-hop dance.
 • Багато простору для креативної праці.
 • Триразове харчування.
 • Можливість отримання повноцінного державного атестата.

Тому, у школі Basis можна не лише отримувати якісну освіту, а незалежно від соціальної позиції продуктивно та приємно проводити час.

Що таке школа «Базис» та її переваги в порівнянні з державною

Якщо звичайні загальноосвітні школи приділяють увагу лише стандартному навчальному матеріалу та не переймаються щодо якості викладання точних наук, при цьому створюючи для дітей максимально незручні умови (у класах буває по 30-40 осіб, додаткові зайняття відсутні, харчування у їдальні один раз на 8-9 годин роботи), то щоб запобігти щоденному стресу та виховати майбутніх геніїв школа «Базис» створила максимально комфортне середовище не тільки для освіти, але і для розвитку самоповаги та власної присутності у суспільстві.

Цінності школи «Basis»

У кожному своєму учні школа «Базис» виховує інтелект, творчість, командність та гідність — у наші часи, це необхідні якості, які допоможуть вижити у будь-яких умовах та досягнути майбутніх цілей у дорослому житті. Дитяча допитливість та інтерес до безлічі речей навколо відіграє величезну роль у тутешньому навчанні.

Не дивлячись на складність процесу та умови вступу, ця приватна школа створить з вашої дитини справжнього знавця своєї справи. Щоб успішно потрапити у «Basis», потрібно буде пройти співбесіду з кваліфікованими вчителями та психологом.

Тому, якщо ваші цінності збігаються з озвученими вище, а в житті ви шукаєте незвичайних можливостей та завжди прагнете до більшого — дочекайтеся набору у майбутні класи.

Оценить статью
Добавить комментарий