Sapphire bet – вхід до особистого кабінету та ставки на спорт

Sapphire bet Игры

Букмекерська контора Sapphirebet була заснована лише у 2019 році, але швидко стала популярною серед гравців з України. Ця контора однаково підходить як новачкам, так і досвідченим гравцям, які віддають перевагу великим ставкам. До переваг букмекера однозначно можна віднести просту реєстрацію, великий вибір подій у лінії та помірну маржу. Щоб зробити першу ставку, виконайте в БК Sapphire bet вхід та поповніть рахунок.

Порядок реєстрації в БК Sapphirebet

Для створення нового аккаунту натисніть кнопку «Реєстрація» та заповніть наступні поля запропонованої реєстраційної форми:

  • Країна проживання;
  • валюта рахунку (гривня, долар, євро та ін.);
  • діючий e-mail;
  • номер телефону;
  • ім’я та прізвище;
  • пароль.

За бажанням ви можете вказати промокод, щоб отримати покращений бонус на перший депозит. Вид та сума бонусу також залежать від вашого вибору: вітальний пакет для казино (гроші + фриспіни), бонус для ставок на спорт (до 3300 гривень) або фрібет – безкоштовна перша ставка.

Відразу після реєстрації вас не зобов’яжуть проходити ідентифікацію. Проте будьте готові надіслати у службу підтримки скани або фотографії паспорта, якщо це потрібно при першому виведенні коштів. Верифікація в БК Sapphirebet відбувається в онлайн-режимі і не займає багато часу. Якщо ви підтвердите свої особисті дані, отримаєте повний доступ до всіх можливостей сайту, в тому числі зможете подавати заявки на виведення виграшів.

Способи поповнення рахунку

Гравцям букмекерської контори Sapphirebet пропонується не так багато способів поповнення балансу. Найчастіше для внесення депозитів використовуються такі платіжні інструменти:

  • банківські картки;
  • онлайн-гаманці;
  • онлайн-банкінг;
  • платіжні системи.

Мінімальна сума депозиту залежить від обраного способу оплати та становить близько 30 гривень у середньому. Гроші завжди зараховуються на рахунок миттєво, комісій з боку БК Sapphirebet немає. Виведення виграшів можливе тими самими способами, які використовувалися при поповненні рахунку. Ліміти виводу та терміни обробки заявок краще уточнити безпосередньо перед виведенням.

Версія сайту Sapphirebet для мобільних

Мобільна версія сайту БК Sapphirebet зазвичай автоматично відкривається, коли ви заходите на сайт через смартфон або планшет. Спрощена версія сайту вимагає менше трафіку і працює навіть при мобільному інтернеті. Функціонал на 100% повторює повний сайт. Зі свого смартфону ви зможете зареєструватися/авторізуватися, внести депозит, зробити ставку та оформити заявку на виведення грошей. Програму Sapphirebet скачати поки що не вийде. Принаймні на сайті букмекера немає відповідного розділу чи посилань для завантаження софту.

Оценить статью
Добавить комментарий