автоматичний склад уніформиЗберігання та видача уніформи персоналу – без окремих працівників складу та особливих фінансових витрат власників підприємств! Встановивши усього один раз автоматичний склад уніформи з використанням сучасної технології RFID, розробленої компанією «Фреш», кожен власник бізнесу зможе:

  • Запропонувати своїм співробітникам новий, сучасний рівень самообслуговування при отриманні спецодягу через автоматичні двері видачі речей;
  • Скоротити час пошуку та отримання працівниками уніформи зі складу або інших речей;
  • Захистити речі від пропадання, оскільки система відчиняє двері видачі уніформи лише після зчитування ID карти, персонального чіпа, прикріпленого до картки співробітника;
  • Зпростити роботу складу та скоротити кількість співробітників, необхідних для обслуговування персоналу на звичайному складі уніформи та речей.

Автоматичний склад уніформи вирішує одночасно безліч проблем! Він дуже простий у використанні, не вимагає додаткового обслуговування і витрат, і має зрозумілий принцип роботи:

Встановивши автоматичні конвеєри для одягу і систему управління за технологією RFID, вибір і подача власної уніформи користувачеві системи відбувається автоматично, через двері видачі речей. Відчинення дверей і подача речей розпочинається після ідентифікації користувача – перевірки зчитувальними пристроями персонального коду на RFID картці власника і вибору його речей конвеєром на складі за відповідним номером.

Після використання уніформи, вона здається для прання або хімчистки в спеціально призначений для цього відсік в автоматичному складі уніформи. Прикріплені мітки на чистому одязі знову скануються і закріплюються за конкретним гніздом на конвеєрі для одягу, інтегрованим з номером власника RFID карти.

Завдяки персоналізації RFID карт, при якій до кожного співробітника, його прізвища, прикріплений свій номерок з вбудованим чіпом, додаткова система контролю може фіксувати кількість відчинень, час відчинення дверей кожним конкретним робітником. Для зручності, RFID-чіпи, на які реагує система відчинення дверей видачі речей, можуть бути вбудовані в номерки, водонепроникні браслети. Таким чином, отримання речей людьми, які не мають доступу до складу, виключено. Як і виключені крадіжки, повторна видача комплекту уніформи і т.д.

Зверніться в компанію «Фреш» — виробника сучасних RFID технологій, щоб дізнатися більше або замовити установку автоматичного складу уніформи на своєму підприємстві. Кількість конвеєрів для одягу, розміри і функції системи вибираються вами особисто, в залежності від вимог.

RFID технології економлять Ваш час та гроші!


Добавить комментарий