Нові ігри — це добре. Однак шанувальників старих хітів теж вистачає. Ініціатива ARES indieGO! розрахована саме на них. Автори ідеї вже почали збір коштів на Kickstarter. Ностальгуючим геймерам пропонується «скинутися» на спеціальну консоль яка запускає ретро-проекти.

i_b30c9b62

«Серцем» девайсу стане одноплатний комп’ютер Raspberry Pi 2. Новинка сумісна з приставками SNES, Sony PlayStation, Amiga CD32 і десятками інших. Всього підтримується 40 в минулому дуже популярних платформ. Функціонує пристрій під управлінням indieGO!-OS. Дана система являє собою модифікацію AEROS (на основі Debian Linux).

i_d70b9178

Геймпад «фірмовий» — Joypad. Він підключається за допомогою USB. Втім, можна придбати адаптери для оригінальних контролерів (наприклад — від Sega). Винахід досить компактний. Корпус гаджета відповідає формату Mini-ITX. Є кардрідер і оптичний привід. В майбутньому планується запуск каталогу indieGO! Appstore — з демонстраційними і повними версіями програм.

i_397fcbe7

Цікавий момент: Raspberry Pi 2 не єдиний варіант. Ще в наявності варіанти з чіпами Odroid XU4 і Odroid C1. Кожен з них здатний перетворитися в ARES indieGO! Все залежить від бажання замовника.

Реліз очікується в червні 2016. Ціна попереднього замовлення — 149 євро. Всього творцям потрібно 7500 євро. До кінця акції — близько 50 днів.

Загрузка...

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: