Ремонт по дизайн-проекту: переваги і вигода

Ремонт по дизайн-проекту: переваги і вигода Новости

Для того, щоб оцінити переваги ремонту по дизайн-проекту, слід точно уявляти собі, що входить в це поняття. Багато хто вважає, що дизайн-проект обмежується підбором кольору шпалер, оздобленням стелі, вибором підлогового покриття — тобто оздоблювальними або «оформлювальними» роботами. Тому вони і вважають це зайвими витратами. Насправді комплексний дизайн-проект — це пакет документації, що включає в себе плани, креслення, інженерні розрахунки і кошторис. Він здатний оптимізувати ремонтні роботи, скоротивши не тільки час їх виконання, а й вартість. Якщо ви все ще сумніваєтеся в доцільності ретельної розробки документації для ремонту квартири або котеджу, варто розглянути, як дизайн-проект працює в інтересах Замовника.Ремонт по дизайн-проекту: переваги і вигода

Планування простору

Одне із завдань при розробці дизайн-проекту — створити на певному просторі максимально ергономічне і комфортне житло. Іноді навіть невеликий зсув або зміни конфігурації стін досить для того, щоб приміщення стало набагато зручнішим. При ретельному опрацюванню розташування основних конструкцій, побутової техніки і меблів забезпечується максимальний комфорт.

Важливо, що дизайн-проект розробляється індивідуально, з урахуванням способу життя і навіть розпорядку дня членів сім’ї. У квартирі, відремонтованої за професійно розробленим дизайн-проектом, не буде випадкових предметів інтер’єру або побутової техніки, які не відповідають потребам і тому обмежують ступінь комфорту. Таким чином, ціна на ремонт квартири під ключ у Львові по дизайн проекту завжди виправдана.

Абсолютно всі параметри — від розмірів робочого столу до місткості холодильника вибираються індивідуально. У такому будинку є своє місце у кожної речі — від міжсезонного одягу до побутової хімії, пилососа і щітки. Навести порядок не складає труднощів — ви не шукаєте «куди б це прилаштувати, щоб під руками, але не на очах», а звично розміщуєте все необхідне під вбудовані шафи, стелажі з ширмами, на полиці.

Передбачуваність кінцевого результату

Розробка дизайн-проекту виключає ймовірність непорозуміння, коли, обговорюючи той чи інший аспект ремонту клієнт і виконавець мають на увазі різні поняття. Візуалізація розробки і докладний технічний опис дають можливість точно уявити кінцевий результат обом сторонам, Замовнику і виконавцю. При цьому клієнт може вносити будь-які корективи на етапі створення або узгодження проекту.

На зображенні показана фотореалістична 3D візуалізація спальні, що дозволяє Замовнику побачити кінцевий результат ремонту і вносити коригування
На зображенні показана фотореалістична 3D візуалізація спальні, що дозволяє Замовнику побачити кінцевий результат ремонту і вносити коригування.

Це не тільки виключає ймовірність неприємних сюрпризів, але і сприяє створенню максимально комфортного простору. При виконанні ремонту по дизайн-проекту навіть кожна з електричних розеток знаходиться не «приблизно тут» а точно там, де в неї зручно включати певну техніку. Принципово інший рівень комфорту багато в чому визначає можливість економії сил і часу, дозволяє зберігати гарний настрій.

Економічна вигода

Розробка дизайн-проекту дозволяє з максимальною точністю визначити витрати всіх матеріалів. Багато хто знає, що бригади, які працюють за оголошеннями, розраховують кількість оздоблювальних матеріалів «на око» — загальна площа поверхні плюс приблизний запас на розкрій.

Дизайн-проект передбачає всі дрібниці, включаючи розкладку плитки, розташування смуг шпалер та інші нюанси, тому Замовник щасливо уникає двох найпоширеніших при непрофесійному ремонті ситуацій: «ну ось, залишилося, треба кудись подіти оплачені надлишки» і «трохи не вистачило, як же знайти ідентичний за кольором і фактурою матеріал ». Тільки це вже дає суттєву економічну вигоду.

Придбання матеріалів так само стає зручним і не вимагає занадто багато часу. Розробники дизайн-проектів знайомі не тільки з найпопулярнішими видами обробки, але і з асортиментом кращих європейських виробників, включаючи ті, що недавно з’явилися на ринку. Тому, створюючи, наприклад, ескіз ванної кімнати, автор проекту має на увазі не якусь абстрактну «плитку кавового кольору», а облицювальний матеріал з певної колекції конкретного виробника.

Часто будівельні компанії тісно співпрацюють з постачальниками і продавцями будівельних матеріалів, тому не тільки мають можливість придбати необхідне без тривалих пошуків по випадково обраним торговим точкам, а й користуються знижками, що, знову ж таки, вигідно Замовнику. Таким чином, економічна вигода від грамотно розробленого дизайн-проекту помітна ще на етапі ремонту.

Будівельна компанія «RSbudova» має великий досвід у створенні дизайн-проектів маленьких типових квартир, просторих таунхаусів і котеджів. Її Замовники економлять кошти, отримуючи високу якість і максимальний комфорт.

Запам’ятайте! Точне проектування не тільки сприяє підвищенню комфорту, але і цілком окупає витрачені на нього кошти!

Поділіться з нами своїм досвідом по ремонту квартири або заміського будинку ПО і БЕЗ дизайн-проекту. Розкажіть про свою економічну вигоду, виходячи з роботи ПО і БЕЗ проекту. Нам важлива Ваша думка.

Оценить статью
Добавить комментарий