Поради переїжджаючим

Поради переїжджаючим Еще

Існує вислів: «один переїзд дорівнює одній пожежі». Це пояснюється тим, що в процесі зміни місця проживання деякі речі губляться, деякі ламаються, а сам переїзд потребує чималих витрат часу, сил, енергії. Щоб він пройшов якнайлегше і швидше, рекомендуємо скористатися нашими порадами грузового таксі у Львові.

Дільні поради для переїжджаючих

 1. За кілька тижнів до переїзду провести інвентаризацію речей, поділити їх на важливі та менш значущі. Ті речі, які не такі важливі спочатку, рекомендується віддати на зберігання родичам або друзям.
 2. Продумати розташування речей на новому місці. Можна розпланувати на папері, куди ви розміщуватимете коробки та мішки, в які приміщення. Можна записати це у блокноті, щоб не забути. Тоді розбір речей пройде простіше та швидше.
 3. Обміркувати варіанти переїзду. Ви повинні вирішити, як переїжджатимете: наймати бригаду вантажників або виконувати цю роботу за допомогою родичів та друзів.
 4. Заздалегідь позбутися зайвого мотлоху, щоб не везти його на нове місце, де він також займатиме простір.
 5. Документи розкласти по папках та файлах, прибрати в одну коробку та підписати її.
 6. Також вчинити з предметами першої потреби. Перекласти в одну коробку і промаркувати. Це може бути гігієнічне приладдя, змінний одяг, рушники, продукти (чай, цукор і т.д.).
 7. Розібрати меблі. Так її легше перевезти без пошкоджень. Крім того, розібрані меблі займають менше місця в причепі або фургоні.
 8. Запастись упаковкою: коробками, скотчем, поролоном, плівкою, пінопластом. Все це допоможе дбайливо транспортувати будь-які, навіть тендітні предмети.
 9. Кожну коробку підписати маркером, так можна буде швидко знайти потрібну після переїзду.
 10. Дивани та крісла рекомендується обмотати щільною тканиною, щоб уникнути пошкодження або забруднення оббивки. Те саме зробити з матрацами.
 11. Ручки на дверцятах обмотати поролоном та зафіксувати скотчем. Фурнітуру на меблів заклеїти скотчем для того, щоб на ній не з’явилися подряпини і сколи.
 12. Не потрібно виймати ящики зі столів та комодів. Їх необхідно закріпити скотчем, щоб вони не випадали під час перенесення.
 13. Коробку з документами, цінними речами, а також предметами першої необхідності варто взяти в машину. Тоді вони будуть під наглядом і не загубляться у великій купі коробок після вивантаження.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, можна значно мінімізувати складності, пов’язані з переїздом. Наша професійна команда допоможе вам впоратися з ним у короткий термін і без великої шкоди для вашого бюджету.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий