Переваги плитного фундаменту у будівництві невениких будинків

Опубликовано tim в

Для зведення надійного будинку кожен забудовник повинен спочатку підібрати найбільш вдалий тип фундаменту. Різновидів фундаментів, доступних на даний момент, досить багато. В тому числі, великою популярністю користується фундамент плитного типу. Але з чим пов’язана його поширення? Щоб зрозуміти, який ефект вдасться отримати, варто розібратися в сильних і слабких сторонах плитного фундаменту.Переваги плитного фундаменту у будівництві невеликих будинків

Перш ніж привести основні переваги плитного фундаменту, варто зазначити ще значну економію на транспортних послугах. Щоб привезти плити на будівництво, достатньо маніпулятора. Він та оренда іншої будівельної техніки в Києві alef-stroy.com

Висока несуча здатність. Конструкція здатна витримати дуже велике навантаження. Несуча здатність пояснюється тим, що фундамент складається з бетонного розчину і арматури. Навантаження на вигин і механічний тиск плитних фундаментів нашкодити нездатні.

  • Широка область застосування. Фундамент у вигляді плити підійде для абсолютно будь-якого будинку. Неважливо, з якого матеріалу він зводиться, скільки в ньому планується робити поверхів, яка його площа.
  • Підходить для нестабільних ґрунтів. Друга назва конструкції — фундамент плаваючий. Справа в тому, що навіть при заливці поверх нестабільного ґрунту плитний фундамент здатний показати себе дуже гідно. Він не буде деформуватися, не стане провалюватися глибше.
  • Низька технологічність робіт. Технологія заливки такого фундаменту гранично проста. Не потрібно мати високу кваліфікацію, щоб грамотно облаштувати подібну конструкцію.

Які проблеми плитного фундаменту

  • Тривале висихання. Щоб такий обсяг бетонного розчину набрав міцність, потрібно багато часу. Найчастіше після заливки плитного фундаменту забудовнику доводиться робити технологічну перерву завдовжки приблизно на місяць. Весь цей час проводити подальші будівельні роботи не можна.
  • Загальна трудомісткість. Ми вже наголошували, що глибоких знань для виконання стовпчастого фундаменту не потрібно. Проте захід передбачає серйозні трудовитрати — доводиться працювати зі значними обсягами бетонного розчину.
  • Неможливість облаштування підвалу. При закладці фундаменту у вигляді суцільної залізобетонної плити не залишається можливості для укладання підвалу нижче рівня грунту. Можливо, для багатьох забудовників подібне неважливо. Але це накладає серйозні обмеження на подальшу експлуатацію об’єкта нерухомості.

Тепер зрозуміло, що плитний фундамент — конструкція практична, але не ідеальна. Тому важливо уважно підходити до його облаштування, щоб не зіткнутися з несподіваними труднощами. Всі вони перераховані вище.

Рубрики: Еще

0 комментариев

Добавить комментарий