Папараці вдалося сфотографувати оновлений пікап середніх розмірів Honda Ridgeline 2017. Вперше компанія показала своє творіння ще на початку року на рекламному ролику. Урочисте представлення автомобіля відбудеться на початку майбутнього року, а в продаж новинка надійде лише через два роки.
45e72d10cf45544b8fbe117659a22a56-640x329

Незважаючи на маскувальну плівку, якою покритий весь кузов автомобіля, шпигунам все-таки вдалося розгледіти неабиякий екстер’єр пікапа. Новинка отримала класичні стійки, і оформлення задньої частини. Очікується, що серійна версія автомобіля буде такою ж, що і концептуальна.

В підкапотному просторі автомобіля буде встановлюватися двигун об’ємом 3,5 літра. Його силова віддача буде становити 250 кінських сили. Мотор оснащується шістьма циліндрами. Разом з мотором на модель будуть встановлювати і автоматичну коробку передач.

Інженери при створенні новинки використовували певну архітектуру. Завдяки цьому новинка змогла дещо зменшитися у вазі і стати більш жвавою. Приємно відзначити, що ефективність мотора підвищилася.


Добавить комментарий