MAD Glass — це смарт-окуляри від гонконгського стартапу Dragon Creative, які дозволять своєму власникові користуватися практично всіма функціями смартфону, не задіявши його фізично. Пристрій володіє сенсорним і голосовим управлінням, а технологія доповненої реальності робить навколишній світ інтерактивним.

1450263147_mad-glass-001

Винахід володіє чотирма важливими функціями: GPS-навігацією, миттєвим перекладачем, можливістю спілкуватися з допомогою популярних месенджерів і телефонних дзвінків, а також грати в ігри та користуватися іншими мобільними додатками. Особливо MAD Glass припадуть до душі любителям подорожей по незнайомих країнах, де синхронний перекладач і карта, яка відображається прямо перед очима будуть просто необхідні.

1450263046_mad-glass-005

Представники стартапу підкреслюють, що перерахованими вище функціями смарт-окуляри не обмежуються. MAD Glass оснащені 5-Мп камерою для фото — і відеозйомки, Wi-Fi і Bluetooth для синхронізації зі смартфоном. В даний час на смарт-окуляри можна оформити попереднє замовлення. Для перших покупців MAD Glass обійдуться в $ 839.

1450263034_mad-glass-006


Добавить комментарий