У 2007 році компанія International Climbing Machines (ICM) представила робота-альпініста Climber, здатного працювати на стінах і округлих поверхнях, використовуючи запатентовану систему кріплення. Через 8 років даною розробкою зацікавилося командування ВМС США.

climber_1Військово-морське відомство має намір використовувати роботів такого типу для видалення спеціальної радіопоглинаючої гумової оболонки з атомних підводних човнів. Раніше цю роботу доводилося виконувати практично вручну, що було пов’язане з великими фізичними витратами, небезпекою і токсичністю.

В даний час проводяться випробування з адаптації робота-альпініста Climber до виконання цих функцій. Дистанційно керовані роботи будуть пересуватися по стінах, стелях і округлих поверхнях, використовуючи унікальну систему «прилипання», яка дозволяє пристрою вагою 13,6 кг переміщатися, маючи на собі вагу 152 кг.

robot-alpinist_1

В результаті, роботи, керовані оператором, заощадять час, фінансові витрати, а також позбавлять десятки робітників від необхідності ризикувати своїм життям.


Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: