«Нові Кредити» — легкий та швидкий цілодобовий займ до зарплати

кредити онлайн до зарплати Еще

«Нові Кредити» — одна з найпопулярніших фінансових компаній в Украні. Це не дивно, адже пропозиція не має собі рівних. Небанківська компанія пропонує найдешевшу на ринку позику до зарплати — 0,01% на перші 7 днів! Для отримання кредиту необхідно мати стабільний дохід і успішно пройти перевірку в базах даних компанії.кредити онлайн до зарплати

Що таке кредит онлайн до зарплати

Позики онлайн — це аналог кредиту від 500 до 10000 гривень, на термін до 10 днів, c процентною ставкою від 0,01% в день, з проведенням всієї угоди віддалено через інтернет. Гроші позичальник отримує миттєво після схвалення заявки, яка подається онлайн. Позики видають зареєстровані в ЦБ МФО (Мікрофінансовий організації), діяльність яких регулюється законом «Про мікрофінансову діяльность». Перша позика на сайті  novikredyty.com.ua видається під 0,01% в день до 10 000 гривень, терміном на 7 днів.

Швидкий займ онлайн від «Нові Кредити» — не відкладайте важливі події вашого життя через брак коштів!

У вас ніколи не виникало потреби в швидких грошах на невеликий термін? Коли немає часу їхати в банк, стояти в пробках і чергах і все через те, що ви просто забули про день народження мами, доньки або річницю весілля, а грошей на це зараз просто немає. Якщо такі проблеми Вас не турбують, то ми щиро раді за вас.

Але що якщо таке трапляється? Не хвилюйтеся, миттєвий кредит на карту може все влаштувати і підтримати Вас у важку хвилину. Все що потрібно, так це близько 5 хвилин часу на заповнення анкети в режимі он-лайн і Фінансова компанія «Нові Кредити» переведе гроші на Ваш банківський рахунок, наприклад на банківський рахунок Вашої кредитної карти. Сервісом може користуватися кожен українець якому виповнилося 18 років.

Переваги швидкого займу в «Нові Кредити»

Веб-займ — це новаторське рішення в області кредитування в Україні, а ТОВ «Фінансова компанія «Нові Кредити» хоче змінити ринок кредитування, зробивши його більш зручним і комфортним для самих споживачів цих послуг. Чому слід скористатися їх послугами?

  1. Компанія не обтяжує своїх клієнтів пошуками довідок про доходи, всіляких застав або поручителів, і роби позики доступнішими для кожного.
  2. ТОВ «Фінансова компанія «Нові Кредити» реальна! Це не просто он-лайн сервіс, а офіційно зареєстроване товариство з обмеженою відповідальністю, мікрокредитна компанія яка має всі необхідні дозволи для видачі позик.
  3. Офіційно зареєстровані в державному реєстрі мікрофінансових організацій.ТОВ «Фінансова компанія «Нові Кредити»
  4. Позика за лічені хвилини! Ви можете отримати гроші на карту Visa, MasterCard або на ваш банківський рахунок, не виходячи з дому. Для цього Вам потрібно лише оформити онлайн заявку на сайті novikredyty.com.ua, це займе не більше 10 хвилин. Процедура схвалення позики пройде за лічені секунди, Ви отримаєте повідомлення, про зарахування коштів, в sms повідомленні, і email листом, а необхідна сума відразу ж надійде на вказану вами банківську карту.
  5. Зручність для клієнта. Максимально проста схема отримання та повернення позики. Для цього не потрібно їздити в офіс або готувати стос паперів, бо вся процедура проходить онлайн, для вашої зручності. Ви можете легко оформити кредит онлайн кредит з будь-якого населеного пункту країни, ваше розташування не має значення, досить мати доступ в інтернет. Сервіс працює щодня і цілодобово, і коли вам терміново потрібні гроші, представник компанії буде радий вам допомогти.
  6. Гнучкі умови! Терміни і суми позики дуже гнучкі, тому вам залишається тільки вирішити, в яких саме грошах Ви потребуєте і на який термін вони Вам потрібні.

В «Нові Кредити» готові переглядати ставки по позиках для повторних клієнтів, збільшувати максимальні суми і терміни позик. Також стежте за акціями компанії, в яких Ви зможете отримати більш пільгове обслуговування. Інформацію про спеціальні пропозиції та акції публікується в розділі Новині.

Оценить статью
Добавить комментарий