На що дивитися, вибираючи світлодіоди для фар?

ксеноновые фары авто Авто-мото

Найбільш сучасним та енергоефективним рішенням для транспортних засобів вважається використання лед оптики, яка в свою чергу має велику кількість перевагу у порівнянні із іншими типами ламп. Вся справа у тому, що при коректному виборі таких продуктів можливо досягнути бажаного результату. Саме тому перед здійсненням покупки необхідно розібратися із деякою інформацією.

Головною перевагою таких елементів можна вважати яскравість світла, але при неправильному регулюванні фар, доведеться зіштовхнутися із осліпленням інших учасників руху, що в свою чергу призведе до виникнення аварійної ситуації. Для того щоб цього уникнути, необхідно із усією відповідальністю та уважністю підходити до вибору світло діодів для машини.

Світлодіоди H4

Основні фактори вибору лед фар

  1. По-перше, необхідно розібратися із монтажним цоколем. Для отримання біль детальної інформації із цього приводу достатньо прочитати інструкцію по експлуатації транспортного засобу. Вся справа у тому, що під цоколем мається на увазі спеціальна металева частина на лампі, яка контактує безпосередньо із електричною системою автомобіля. Наприклад, якщо казати про машини із сумісною оптикою, у яких для різних режимів освітлення використовується один прилад, тут оптимальним варіантом вважаються світлодіоди H4. Для інших машин із розділеними фарами доводиться використовувати інші прилади.
  2. По-друге, доведеться розібратися із типом та розміром фар. Вся справа у тому, що в машині може використовуватися рефлекторна або лінзована оптика. Однак найбільш особливим моментом вважається розмір та форма лампи. У більшості випадків це стосується головної частини фар. Ще одним нюансом вважається наявність бортового комп’ютеру, який в свою чергу потребує повідомлення про використання таких приладів.
  3. По-третє, яскравість та цвітність. Кількість люменів нового приладу повинні бути не менше, ніж у попередніх лампах. Але це зовсім не свідчить про те, що треба використовувати лампи із високими показниками яскравості. Що стосується колірної температури, вона вимірюється у кельвінах. При цьому вона коливається у межі від 3200 до 6000К. Саме тому при правильному виборі такого показника, можливо отримати тепле, денне або холодне світло.
  4. По-четверте, якість світлового потоку вважається головним параметром. Тут слід розуміти, що лампи для ближнього освітлення обов’язково повинні якісно підсвічувати дорогу, але при цьому не осліплювати інших учасників руху, бо саме це може стати причиною виникнення аварійної ситуації.

Як бачите, підібрати лед лампи для авто не так вже й складно.

Оценить статью
Добавить комментарий