464

Mercedes-Benz збирається розширити можливості своїх моделей з шестилітровим 12-циліндровим мотором, забезпечивши їх системою повного приводу. Поки, правда, мова йде про автомобілі від підрозділу AMG, але не виключено, що привід на обидві осі отримають і рядові «Мерседеси».

843

Про можливе розширення гами доступних трансмісій виданню Car&Driver розповів голова Mercedes-AMG Тобіас Моерс – власне, тому і стало ясно, що випробувати новий підхід до 12-циліндрових «Мерседесів» компанія планує на спортивних моделях. Які саме спорткари від AMG V12 з отримають повний привід, поки не уточнюється, але їх не так вже й багато: седан і купе Mercedes-S 65 AMG і родстер SL 65. «Заряджена» модифікація «Гелендваген», яка теж оснащена 12-циліндровим двигуном та системою повного приводу вже комплектується.

Крім того, Тобіас Моерс заявив, що сам двигун в найближчому майбутньому переживе модернізацію: AMG розраховують додати йому «коней», збільшивши наявні 630. Глобальна мета доопрацювання мотора полягає в тому, щоб додатково дистанціювати V12 в очах покупців від ще одного двигуна AMG об’ємом 5,5 л, що розвиває 585 к. с.

mercedes-benz_v12_engine-540x359

Обмовився глава AMG і про майбутні новинки: наприклад, стало відомо, що нове покоління седана E63 AMG отримає новий девятиступеневий автомат AMG Speedshift і електронно керований диференціал на задній осі. Крім того, у підрозділі готують до виходу змінений варіант кабріолета С-класу, який, власне, Mercedes-Benz ще нікому не показував.


Добавить комментарий