Зелений колір традиційно вважається заспокійливим. Це не дивно, якщо врахувати, що зелені відтінки домінують в біосфері нашої планети. Грубо кажучи, це найпоширеніший, звичний і природний колір для людського ока, і інформація про це зашита глибоко в нашій генетичній пам’яті. Не дивно, що багато користувачів прагнуть активно використовувати цей колір в оформленні інтер’єрів і при можливості вибору гаджетів різних кольорів підсвідомо віддають перевагу зеленому. 

canyon_mouse-610x370

Якщо зелений — ваш улюблений колір, обов’язково придивіться до миші Canyon CNE-CMSW1GR ніжно-зеленого, майже бірюзового відтінку. Кольорова верхня панель цієї моделі зроблена зі спеціального приємного на дотик пластика Soft Touch, а ергономічні обводи корпусу забезпечують зручний обхват корпусу як правою, так і лівою долонею.

Роль третьої кнопки виконує колесо прокрутки, за яким знаходиться додаткова кнопка перемикання роздільної здатності сенсора в один з трьох режимів — 800, 1000 і 1200 dpi. Невеликий USB-донгл забезпечує впевнену бездротову роботу мишки на дистанції до 5 м, при цьому він настільки малий, що після підключення до USB-порт стає практично непомітний, що особливо повинно припасти до смаку власникам ноутбуків.

Працює ця модель на двох батарейках ААА, які для стабільної роботи мишки досить міняти всього два рази в рік.

Загрузка...

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: