Співробітник відділу маркетингу BMW Ян Робертсон розповів про подальші плани розвитку суббренду «i». З його слів художник відтворив на комп’ютері зображення майбутнього кросовера i5. Спочатку всі думали, що під індексом i5 вийде седан на платформі нової «п’ятірки». Але потім свідчення стали змінюватися, з’ясувалося, що i5 – це кросовер. Відомо що у машини буде повністю електрична версія з запасом ходу в 200 миль (320 км).

1449745501_bmw_i5

На американський ринок BMW, судячи з усього, не розраховує 320-сильний запас ходу i5 на фоні 470 км у Tesla Model X оптимізму у відділ маркетингу зі зрозумілих причин не вселяють.

На минулому нещодавно автосалоні в Лос-Анджелесі очікувалася прем’єра нового водневого концепт-кара BMW, зображення якого напередодні несподівано з’явились в Китаї, але пізніше з’ясувалося, що це якась стара невдала розробка, і нічого такого німецька фірма в Америку не привезла.

1449745520_bmw_i5_back

У межах кліматичного саміту в Парижі Німеччина взяла на себе зобов’язання повністю відмовитися від автомобілів з ДВС до 2050 року.

Загрузка...

Добавить комментарий