Кросівки New Balance 997 — стильна класика, що стала легендою

Кросівки New Balance 997 - стильна класика, що стала легендою Новости

Компанія New Balance з 1906 року займається виробництвом не просто спортивного взуття — справжньої філософії руху. Завдання New Balance полягає в тому, щоб допомагати спортсменам у їхніх прагненнях, чи то допомагати професійним спортсменам встановлювати рекорди та вигравати медалі, чи спонукати звичайних спортсменів досягти нового PR, пробігти їхні перші 5 км чи просто вести більш здоровий та активний спосіб життя. Одним з найкращих продуктів для досягнення цієї мети є кросівки New Balance 997.

New Balance 997 — стильна класика

Кросівки New Balance 997 - стильна класика, що стала легендою

Ніщо не скаже про «класику» краще за вже культову колекцію New Balance 997 для чоловіків, жінок, хлопців і дівчат. Фантастичне поєднання естетики та комфорту, новий рівень вуличного взуття завдяки широкому спектру використаних технологій, які поєднують довговічність та продуктивність із неймовірною здатністю поєднуватися з кожним образом, який є у шафі.

Колекція 997 ідеально підходить для повсякденного носіння, вечірньої пробіжки чи дня на шкільному подвір’ї та поєднує в собі все, що є бажаним від класичних кросівок — функціональність, культову моду, а також відчутний комфорт. Вперше з’явившись у крамницях 1991 року, вони й досі утримують лідерство серед якісного спортивного взуття за популярністю.

Технології, що використовуються

Кросівки New Balance 997 - стильна класика, що стала легендою

Кожна пара кросівок New Balance 997 — поєднання найсучасніших розробок, інноваційних матеріалів та класичних форм. Перевага цього взуття полягає в унікальному синтезі технології та стилю:

  • силует має нову техніку формування, більш динамічну та сучасну;
  • верхня частина підошви зроблена з сучасного та надлегкого поліуретану;
  • застосовано нову технологію амортизації ENCAP, яка у поєднанні з C-CAP в одній проміжній підошві, перша в підошві, друга в задній частині стопи, забезпечили максимальну гнучкість та стабільність;
  • вперше використано Motion Control Device — спеціально розроблену систему підтримки;
  • підошва з матеріалу XAR-1000 з карбоном у складі зробила протектор більш міцним та чіпким;
  • базовим стало поєднання трьох різних сірих кольорів, які стали фірмовою схемою взуття, вираженням стриманої елегантності;
  • одна з найширших кольорових лінійок серед спортивного взуття — можна підібрати модель до будь-якого образу;
  • вони чудово поєднуються з більш невимушеним і не обов’язково спортивним одягом або носяться з класичними синіми джинсами та чорними водолазками.

Ще одним досягненням моделі стало те, що вперше в історії бренду були створені розміри для чоловіків та жінок окремо.

Розвиток колекції

Еволюція класичних моделей — неодмінна частина всесвіту кросівок. New Balance 997 — одні з найхаризматичніших кросівок у преміальній лінії 99X. Тож не дивно, що колекція отримала продовження у вигляді моделей 997S та 997H. Місія нових версій класики полягає не лише у приверненні уваги покупців. Ці кросівки нагадують про культову класику New Balance. Вони дозволяють торкнутися легенди, поекспериментувати з кольорами та знову випробувати силует. Наразі інтернет-магазин пропонує десятки різноманітних варіацій. Купити new balance 997 можна як у класичних сірих тонах, так і більш яскравих — кожен знайде для себе власне вираження.

Оценить статью
Новости IT
Добавить комментарий