Китайські міні трактори — топ кращих моделей

Опубликовано Максим Петриченко в

Міні-трактори поділяють на кілька типів по потужності двигуна. Базова машина — це трактор з потужністю двигуна до 16 к.с. Такий агрегат розрахований для сільськогосподарських робіт на невеликій ділянці або дачі. Міні-трактори потужністю до 20 к.с. вже здатні виконувати тривалі роботи на полях і фермах. Ці машини більш стійкі, можуть виконувати не тільки сільськогосподарські роботи, а й частково комунальні, які пов’язані з прибиранням снігу. Машини з потужністю двигун від 25 л.с. — це трактори для фермерських господарств, для яких рішення конкретного завдання вже залежить від навісного обладнання, а не потужності двигуна. При виборі орієнтуйтеся на завдання, які повинні вирішуватися за допомогою техніки.Китайські міні трактори - топ кращих моделей

Кращі китайські мінітрактори в Україні

До 16 к.с.

На тракторах цього встановлюють одноциліндрові дизельні двигуни потужністю до 16 к.с. Техніка працює безперервно до 60 хвилин, потім їй потрібен перепочинок. На стандартній дачній ділянці, де потрібно обробити грунт, перевозити вантажі і прибирати сніг потрібен трактор від 12 до 16 к.с. Це базові китайські міні трактори ціна на які «не кусається», вони не відрізняються великою потужністю, але з основними завданнями справляються відмінно.

Файтер Т-15

Мінітрактор «Файтер» — це бюджетна техніка, яка виробляється в Китаї. Агрегат призначений для роботи на дачі і невеликих присадибних ділянках. У трактора невеликі габарити:

 • довжина — 241 см,
 • ширина — 120 см,
 • висота по керму — 119 см,
 • маса — 470 кг.

Машина спокійно працює на маленькій ділянці, маневруючи між деревами. На «Файтер» встановлено одноциліндровий дизельний двигун XT-15 потужністю 15 к.с. Трактор приводиться в рух за допомогою пасової передачі з парою клиновидних ременів. У разі перевантаження, удар на себе бере ремінь, а не двигун. Повноцінну зарядку акумулятор не видає, тому в господарстві має бути пуско-зарядочних пристрій.

Коробка перемикання передач механічна без планетарного механізму, з підвищеними і зниженими передачами — (3 + 1) x2. «Файтер» Т-15 — це задньопривідний трактор з блокуванням диференціалу. Задні колеса у машини — 16 дюймів, а передні — 10 дюймів. Колія регулюється від 110 до 140 см, для того щоб дотримуватися міжряддя при посадці.

Навісне обладнання підключається на одноточкове кріплення. На тракторі встановлено одномагістральна гідравлічна система з плаваючим положенням, при якому навісне обладнання заглиблюється під своєю вагою. До мінітракторів підключається обладнання для орання землі, посіву та збирання врожаю, покосу трави та прибирання снігу. Вантажопідйомність навісної системи — 120 кг.

Переваги Файтер Т-15:

 • Невелика вартість;
 • Маневреність;
 • Багатофункціональність.

Недоліки Файтер Т-15:

 • Генератор не видає повноцінну зарядку для акумулятора;
 • КПП без планетарного механізму.

До 20 к.с.

Для сільськогосподарської та комунальної роботи на присадибних ділянках вибирайте техніку потужністю до 20 к.с. На машинах буде встановлено дизельний двигун потужністю 18 к.с. Велика маса машини дозволить без проблем орати великі ділянки землі, перевозити вантажі в причепі і прибирати сніг. Якщо вам потрібен багатофункціональний трактор, то вибирайте техніку цього класу.

Скаут Т-18

У 2018 році на мінітрактор «Скаут» перероблені всі вузли і КПП. У нового покоління тракторів коробка передач стала тактильно чуйна, що спростило тривалі сільськогосподарські роботи. Габарити у машини:

 • довжина -259 см,
 • ширина — 135 см,
 • висота по керму — 120 см.

На тракторі встановлено дизельний двигун одноциліндровий ZS1100-T з водяним охолодженням. Максимальна потужність двигуна — 17,65 к.с. Мотор простий в експлуатації, а технічне обслуговування не вимагає спеціальних знань. Для заміни масла або чищення фільтрів потрібні лише витратні матеріали, інструкція з експлуатації та гайковий ключ.

Внутрішні деталі коробки перемикання передач розраховані на змінні навантаження, а сама КПП — (3 + 1) x2. Планетарний диференціал підсилює контроль над керованістю машини, а блокування заднього моста збільшує прохідність. Розмір передніх коліс — 6,00 «- 12», а задні — 9,5 «-16». Це оптимальний розмір, щоб забезпечити надійне зчеплення машини з грунтом.

Вага трактора — 670 кг. Маса агрегату рівномірно розподілена по всій машині для того, щоб зменшити пробуксовку і поліпшити керованість, а також це зменшує вібрацію від двигуна, щоб водій міг комфортніше працювати на тракторі.

На всіх моделях «Скаута» встановлено одноточковий механізм підключення навісного обладнання. Вантажопідйомність механізму — 190 кг. Рух від двигуна до навісного устаткування передається за допомогою шестеренчатого вала відбору потужності. Для підключення обладнання з гідравлічним приводом, наприклад фронтальний навантажувач, на трактор встановлений двопозиційний гідророзподільник.

Переваги Скаут Т-18:

 • Велика вага + обважнювачі в комплекті;
 • Двохпозиційний гідророзподільник;
 • Багатофункціональний.

Недоліки Скаут Т-18:

 • Для використання картоплекопачів потрібна плита зміщення;
 • Потужності генератора не вистачає для зарядки акумулятора.

До 25 к.с.

Власники присадибних ділянок схиляються до думки, що для фермера потрібен трактор потужністю 24 к.с. Він виконує такі ж роботи, що й більш старші моделі з потужністю 35 к.с., хоч трохи і повільніше, але зате його ціна помітно нижче.

24 кінські сили впораються з оранням, культивацією, обприскуванням землі. Безсумнівним плюсом буде і те, що на трактори такою потужністю можна встановити фронтальний навантажувач для роботи з сипучими матеріалами.

Дунфен 244С

Китайський завод DongFeng робить трактори з власних комплектуючих, сам робить кабіни та навісне обладнання. 60% продукції цього заводу випускається для власних потреб Китаю. Решта — експортні варіанти мінітракторів. Трактори Донг Фенг підходять для використання в будівництві, для них завод робить екскаватори та навантажувачі, адаптовані під власні машини. Модель Dongfeng 244C обладнана герметичною кабіною, яка дозволяє комфортно працювати при мінусовій температурі. У довжину машина — 318 см, в ширину — 142 см, а висота — 240 см.

На машині встановлений трициліндровий двигун KM385BT потужністю 24 л.с. Охолодження двигуна відбувається за допомогою циркуляції рідини. Система охолодження влаштована таким чином, що перегріти двигун практично неможливо. Перед надходженням в мотор паливо проходить дві стадії очистки. Обсяг паливного бака — 28 літрів. Двигун запускається за допомогою електростартера.

Донг фенг — це повнопривідна машина з блокуванням диференціалу. Повний привід відключається. Коробка перемикання передач — (4 + 1) x2. Мінітрактор обладнаний гідропідсилювачем керма, який полегшує поворот рульового колеса. Колія регулюється в діапазоні від 120 до 140 см. На тракторі встановлено всюдихідні шини, які полегшують пересування по пересіченій місцевості.

Навісне обладнання підключається на триточковий механізм і двошвидкісний вал відбору потужності. ВВП незалежний зі швидкістю 540 і 730 об / хв. На швидкості 540 об / хв працює більшість навісного обладнання. Трактор обладнаний двома гідронасосами. Один для гідропідсилювача, а другий для гідравлічної системи. Вантажопідйомність заднього навісного механізму — 450 кг.

Переваги Dongfeng 244C:

 • Потужний і надійний двигун;
 • Продумана система підключення обладнання;
 • Герметична кабіна.

Недоліки Dongfeng 244C:

 • Однодискове зчеплення;
 • Немає реверсу.

Висновки

При виборі минитрактора варто звернути увагу не тільки на технічні характеристики машини, але і на умови її майбутнього використання: розмір ділянки, тип ґрунту, які будуть додаткові завдання для агрегату. Потрібно зважити всі вимоги до машини і виходячи з них підбирати мінітрактор по потужності. Чи не маловажним фактором є і те, що на одноточечне кріплення навісне обладнання коштує в рази менше, ніж на трьохточкове. На трьохточку з маленькою вантажопідйомністю не можна буде підключити більшість навісного обладнання, враховуйте цей фактор, коли будете готові купити собі помічника по надійності.0 комментариев

Добавить комментарий