Land-Rover-Defender

Ательє Kahn Design завжди відрізнялося проектами, що пропонують високу продуктивність і особливі можливості. Черговим підтвердженням цьому служить і остання їхня робота — Kahn Land Rover Defender Chelsea Wide Track. Цей автомобіль є самим швидким варіантом цієї моделі за всю її історію.

Під її капотом розмістився 495-сильний двигун V8, з’єднаний з 6-ступінчастою електронною коробкою передач. Цей автомобіль поєднує чудовий дизайн з не менш захоплюючою продуктивністю і ходовими якостями. Фахівці Kahn Design також додали нову гоночну гальмівну систему.

В салоні цього елітного Land Rover Defender можна знайти спортивні сидіння, спортивне кермо, нові педалі з отворами і нові елементи управління. Kahn Design також пропонує додаткові функції: інтегрована супутникова система навігації, 20-дюймові диски, тоноване скло, вибір з різних матеріалів обробки салону.

Всього планується випуск тільки 49 одиниць цієї моделі. Будучи заснованими на новому Land Rover Defender, вони також отримають оновлені і дуже жорсткі шасі. Швидше за все, цей автомобіль стане відмінним придбання для колекціонерів через свою рідкісність, і він не залежиться в автосалонах.


Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: