Яким повинен бути ігровий комп’ютер

Яким повинен бути ігровий комп'ютер Игры

До покупки комп’ютера потрібно чітко визначитися з переліком вирішуваних завдань. ПК для ігор буде мати якісно інші характеристики, ніж звичайне офісне обладнання. Магазин комп’ютерів Артлайн реалізує продуктивні, надійні пристрої від передових розробників. Спеціальні комплектуючі відповідають за мінімальні терміни обробки інформації під час гри. Дизайн ергономічний, доступний широкий перелік додаткових опцій. Ігровий комп’ютер https://artline.ua/uk/catalog/kompyutery-artline/naznachenie=igrovoy-kompyuter коштує зазвичай помітно дорожче звичайного офісного ПК. Але тільки він підійде для швидкого, якісного відтворення ігор. Розповімо, що входить до складу таких пристроїв.

Процесор

Для максимальної швидкості обчислень при веденні ігор потрібна багатопоточність. Цей параметр залежить від числа ядер в процесорі. Потужні ПК для ігор оснащують процесорами на 6 або 8 ядер. Чим більше, тим краще, але і дорожче. У деяких випадках підійде стандартний моноблок https://artline.ua/uk/catalog/kompyutery-artline/tip=monoblok.

Відеокарта

Швидкодія має бути максимальним, тому звичайна інтегрована відеокарта для ігрового комп’ютера не підійде. У геймерській техніці комплектуючі орієнтовані на обробку важкої графіки. Оптимальне рішення-GPU GeForce. Такі відеокарти гарантують максимальні обчислювальні швидкості, оснащуються ефективною системою охолодження, дозволяють синхронізувати поточні параметри з частотними показниками монітора та іншими функціями.

Пам’ять

Оперативна пам’ять так само важлива, як її пропускна здатність. Максимально збільшити параметр можна, якщо створити умови для багатоканальної роботи, підвищити частоту кадрів до 10% за умови одночасного зниження навантажень на центральну процесорну установку приблизно на 5%. Плату оперативки зазвичай ставлять на 32 Гб, можна замінити її на дві по 16 Гб.

Вимоги до монітора

Дисплей ігрового ПК повинен мати хорошу швидкодію і високу частоту. Оптимальні параметри швидкодії гарантують монітори на базі TN-матриць, відгук становить близько 1 мс. IPS-матриця варіант трохи гірше, але теж гідний.

Системи охолодження

Ігрова комп’ютерна техніка працює в умовах підвищених навантажень, вимагає використання ефективної системи охолодження. Кулери не завжди справляються з поставленими завданнями, зате рідинні моделі виявляться як не можна ДО РЕЧІ.

Додаткові питання можете задати консультанту магазину, де будете робити покупку.

Оценить статью
Добавить комментарий