Як закріплюється приціл нічного бачення на гладкоствольну зброю?

Нічний полювання для людини є дуже специфічним заняттям. Оскільки людина у повній темряві не здатна вільно займатися якоюсь діяльністю, щоб вистежити видобуток у нічний час доби, їй потрібні спеціальні прилади. Для вдалого полювання необхідно правильно вибрати прилади для нічного бачення та зброю. До вибору обладнання та рушниці для нічного полювання необхідно підходити ґрунтовно.

Вибираючи приціл нічного бачення, потрібно одразу визначитися із питанням: яким способом його можна закріпити? Питання це дуже складне, і знайти відповідь на нього непросто. У деяких випадках краще відразу купити окрему рушницю для нічного полювання.

Як закріплюється приціл нічного бачення на гладкоствольну зброю

Для любителів класичного полювання та двоствольної зброї немає можливостей встановити на таку рушницю прилад нічного бачення. Єдиний варіант – полювання із підствольним ліхтариком. Найрізноманітніші кріплення на вентильовані планки – не вдалий варіант. На них можна встановлювати приціли нічного бачення гладкоствольної рушниці з вагою не більше 500 грам. Встановлення більш важких приладів призведе до урвища або деформації планки. Через деякий час зброя буде зіпсована та інших варіантів немає. Інші способи кріплення також не дають потрібної стійкості, і, як результат, буде повзти пристрілка рушниці. У спеціалізованих магазинах можна знайти безліч легкосплавних кріплень для напівавтоматів, але для прицілів нічного бачення вони не підходять. Під вагою прицілів ці кріплення розхитуються, як і у випадку з планками, що вентилюються, тому не слід їх використовувати для приладів з вагою більше півкілограма.

Тому, якщо ви плануєте нічне полювання, вибирайте зброю, на якій спочатку встановлено планку, і коробка рушниці краще, щоб була виготовлена ​​зі сталі. Більшість моделей гладкоствольної зброї сьогодні мають коробку з легкосплавів, а планка на її верхній частині не витримає приціл вагою понад 500 грамів. Не кожна зброя підійде для важких кілограмових прицілів, у цьому випадку необхідно зробити вибір між гладкоствольним карабіном «Сайга» та кількома моделями «Вепря». Не знаете, де купити приціл нічного бачення: https://topoptics.com.ua/uk/pricely-nochnogo-videniya/.

Тому, якщо ви вирішили зайнятися полюванням у нічний час, під це заняття краще придбати окрему зброю. Після цього ви зможете встановити на нього приціл для нічного бачення, виконати пристріл і використовувати для полювання в темний час доби.

Оценить статью
Добавить комментарий