Як поєднувати вивчення двох мов?

Як поєднувати вивчення двох мов Новости

«Скільки мов ти знаєш — стільки разів ти людина» — слова великого російського письменника А. П. Чехова. Не погодитися з цим твердженням не можна, оскільки з вивченням кожної нової мови ми маємо можливість прожити ще одне нове цікаве життя в країні, де на ньому говорять, поринути в атмосферу автентичної літератури та кінематографа. Зрештою, це просто корисно для свого розвитку. І зовсім необов’язково вивчати одну мову за один раз. Давайте розберемося, як можна вивчати кілька мов разом.

Вивчення двох мов одночасно: за та проти

Визначимо спочатку плюси та мінуси такого навчального процесу, оскільки вони є скрізь. Серед незаперечних переваг, звичайно ж, економія часу, адже ви не виділяєте час безпосередньо під одну мову, а лише через півроку чи рік переходьте до іншої. Процес вивчення йде набагато швидше та цікавіше. Також паралельне освоєння двох мов дає нашому мозку чудову можливість розвитку та тренування. До мінусів такого навчального процесу відносять страх заплутатися, влаштувати собі «кашу в голові» з двох різних мов. Буває так, що люди несвідомо переносять правила однієї мови до іншої, або ж плутають слова. Однак цього можна уникнути, якщо дотримуватися певних правил.

Які мови можна вивчати паралельно?

Наприклад, можна вибрати мови, які найбільш підходять для одночасного вивчення. Підберіть варіанти з однієї мовної групи: якщо ви вже знаєте англійську, вам буде простіше у вивченні німецької, французької, іспанської, італійської мов. Всі вони мають загальне латинське походження, а значить і алфавіт, деякі корені слів, а іноді навіть граматичні правила.

Поради для вивчення кількох мов

Щоб стати поліглотом, можна використати для себе такі рекомендації: • Можна навчатися по черзі, використовуючи правило «одна мова на один день». Так ви чітко знатимете, що вівторок у вас присвячений, наприклад, французькій, а середовище англійській.

• Якщо ж ви хочете приділяти час кожен день обох мов, то спробуйте зранку вчити одну мову, а ввечері – іншу. Так ви відпочинете між уроками і не заплутаєтесь у нових знаннях.

• Можна вибрати різні методи вивчення кожної мови. Наприклад, ви обираєте онлайн курси італійської мови онлайн, а іспанську вчіть самостійно, або ж у мовній школі Language School.

• Виберіть спільну тему для вивчення двох мов. Наприклад, у темі «Пори року» англійською мовою слово осінь виглядатиме як autumn, а французькою – automne. Адже правда схоже?

• Чітко опрацьовуйте кожне граматичне та лексичне правило, тему. Краще кілька разів повторити матеріал, ніж вивчити його неякісно.

Оценить статью
Добавить комментарий