Як підібрати тактичне військове взуття?

Як підібрати тактичне військове взуття Еще

До військового взуття пред’являються особливі вимоги. Це важлива складова екіпірування силових структур, спецпідрозділів, де в ході бойових дій і навчань необхідно долати різні перешкоди. Значна частина навантаження військовослужбовців припадає саме на ноги (ступні, гомілки). Тому взуття для військовослужбовців зобов’язане належним чином забезпечити їхній захист, зберігши швидкість руху та його ефективність.

Військове тактичне взуття — купити комфорт можна

На відміну від цивільного взуття, армійське призначене для використання в екстремальних умовах. Йому не страшні довгі марш-кидки, рух по місцевості зі складним рельєфом, форсування водних перешкод. Якісні берці шиються з урахуванням особливостей форми стопи та роботи м’язів, тому не викликають втоми навіть після тривалого носіння, не стискають руху, залишають ноги в теплі та сухості. Якщо ви дбаєте про свої ноги, вам обов’язково варто купити військове взуття.

Якісне військове взуття забезпечує ногам максимальний комфорт та має наступні переваги:

 • Пропускає повітря. Нога у взутті «дихає», менше потіє у теплу пору року, не мерзне взимку. Навіть через десятки пройдених кілометрів зберігається оптимальний мікроклімат.
 • Фіксує гомілковостоп. Високі халяви з особливою шнурівкою захищають ноги від перенапруги, мінімізують травматичність.
 • Забезпечує комфортне пересування. Підошва гнучка, багатошарова, оснащена агресивним протектором, відмінно амортизує. Тому купити тактичне взуття можна для ходіння будь-якими поверхнями.
 • Мало важить. Завдяки легкості взуття боєць переміщається тихіше та швидше з меншими енерговитратами.
 • Акуратно та надійно пошите. Це стосується не лише швів, матеріалів, а й використаної фурнітури шнурків, блискавок, люверсів.
 • Стійке до зовнішніх пошкоджень. Щільний та грубий зовнішній матеріал захищений від порізів, проколів, подряпин. Взуття не промокає та не деформується під впливом атмосферних явищ.
  Має широкий модельний ряд. Якщо раніше єдиним доступним варіантом були берці, то сьогодні продається взуття для літа та зими, різних фасонів, кольорів. Усі моделі відповідають строгим вимогам тактичного обмундирування.

Де придбати армійське взуття в Україні

Навіщо армійське взуття потрібне тим, хто не має жодного відношення до армії? Спочатку створені для силових структур черевики сьогодні мають великий попит у цивільних осіб:

 • любителів хайкінгу;
 • представників небезпечних професій;
 • мисливців, рибалок;
 • мешканців місцевості зі складним рельєфом;
 • учасників субкультур;
 • всіх, хто цінує комфорт, надійність та практичність.

Тактичні черевики синонім якості, тому купити військове взуття в Украіні надає перевагу дедалі більшій кількості людей, ніяк не пов’язаних зі службою в силових структурах. Зростання попиту тягне за собою підвищення обсягів виробництв і появу нових точок продажів армійського екіпірування.

Чи станете Ви довіряти свої ноги невідомому магазину або віддасте перевагу надійному і перевіреному часом бренду? Магазин військової атрибутики «Символіка» вже понад 8 років пропонує мешканцям Львову та інших регіонів якісне військове обмундирування. Більше інформації на сайті https://symvolika.com.ua/footwear/boots/.

Оценить статью
Добавить комментарий