Як обрати мотор-колесо для електровелосипеда?

Як обрати мотор-колесо для електровелосипеда Авто-мото

Щоб встановити мотор-колесо для велосипеда, необхідно враховувати багато властивостей. Особливо це стосується новачків, які вперше придбали даний вид транспортного засобу. В даному випадку необхідно ознайомитись з існуючими різновидами технічних засобів, провести для себе порівняльну характеристику. Існує три основних типи конструкції, які відрізняються за показниками потужності та працездатності.

Редукторні

мотор-колесо для електровелосипеда Редукторні
Електровелосипед часто комплектують таким пристроєм. Вони оснащуються редуктором, який відповідає за підсилення обертаючого моменту. При цьому мотор-колесо – основна деталь, яка використовується для вільного переміщення та збереження ресурсів у випадку вимкненого двигуна. Даний підхід надає можливість отримати більшу швидкість при витрачанні невеликої кількості енергетичних ресурсів у порівнянні з аналогами.

В процесі експлуатації варто періодично проходити технічне обслуговування. Сюди входить огляд, заміна масла та інших комплектуючих. Висока ступінь надійності – основна характеристика. Серед інших переваг виділяють такі:

  • компактний розмір та відносно невеликий корпус;
  • не потребує багато енергії;
  • оптимальний ККД.

В стандартній комплектації не вдасться отримати достатні швидкісні показники. Потребується заміна шестерні у випадку зношення.

З прямим приводом

мотор-колесо для електровелосипеда З прямим приводом

Потрібні для тих користувачів, хто акцентує увагу на високій швидкості транспортування. За допомогою даного типу установки можна досягти показників, що порівняні з електроскутерами. Конструкція включає два ключових компоненти – ротор та статор. Таке рішення буде надійним та довговічним, а також воно витримає суттєві навантаження.

При цьому варто звернути увагу на наявність датчиків хола. Вони використовуються для ефективного застосування ресурсів. При поломці одного вузла потрібно проводити заміну всієї деталі. На низькій швидкості коефіцієнт корисної дії малий, тому він не приносить значних результатів користувачам.

Слід звернути на супротив при поїздці. Крутити педалі при виключеному двигуні буде важко. Потрібно встановлювати додатковий контролер та батарею для забезпечення керування, контролю над всіма вузлами системи. Серед переваг виділяють:

  • не потрібне постійне обслуговування;
  • велика швидкість;
  • надійність при використанні.

Такі моделі потребуються зусиль, щоб крутити педалі. При повільній їзді помітно знижується ККД.

Кареточні

мотор-колесо для електровелосипеда Кареточні

Це більш специфічний тип конструкції. Він використовується в тих випадках, коли потрібно велосипед трансформувати в електроскутер. Підходить для використання при великих навантаженнях або складних експлуатаційних умовах.

Серед особливостей варто звернути увагу на особливу подачу обертального моменту – це дозволяє обрати оптимальну передачу для гарної тяги незалежно від вимог.

Інтернет-магазин Megaenergy пропонує обрати мотор-колесо будь-якого типу. При виборі рекомендується скористатись професійною консультацією, щоб не помилитись.

Оценить статью
Добавить комментарий