Як не переплатити при покупці автомобілю в Україні?

Придбання авто Авто-мото

Придбання авто – відповідальна справа, тому уже перед покупкою необхідно продумати багато моментів. В тому числі й те, як зекономити на покупці автомобілю, при цьому не жертвуючи комфортом та безпекою. Найвдаліший варіант, придбати автомобіль на МайМайКарс, але необхідно притримуватись рекомендацій, які наведені в цій статі.Придбання авто

Отже, в першу чергу слід розробити своєрідний план:

  • Вибрати марку і модель машини. Звісно, першочергово звертається увага на експлуатаційні характеристики, екстер’єр та інші необхідні параметри. В плані ціни, не варто забувати, що за доступною вартістю авто певної марки можуть «ховатися» проблеми, такі, як труднощі з підбором деталей в Україні (їх у деяких випадках доводиться замовляти з-за кордону, що не завжди вигідно), або коштовне обслуговування в майбутньому.

  • Визначитись із мінімальною та максимальною сумою витрат на придбання.

  • Продумати, чи буде купуватися нове авто в дилерському центрі, чи машина, яка була у використанні.

  • Скласти список надійних дилерів, спеціалістів з підбору автомобілів чи підшукати оголошення про продаж, які варті довіри. Оптимально дізнаватися цю інформацію у друзів та знайомих.

Уже після цього підбирається вдалий час для покупки. Це доцільно робити на вихідних або під час відпустки: в умовах нестачі часу покупець може втратити уважність, і не звернути увагу на різноманітні нюанси, наприклад, нав’язування товарів та супутніх послуг у дилерському центрі або приховані продавцем вади у машини, яка купується «з рук».

Особливості придбання авто у дилерському центрі

При такому варіанті авто обійдеться дорожче, ніж при покупці вживаного транспортного засобу, проте, методи економії при покупці авто у дилера все ж існують:

  • Йти в центр, чітко знаючи свої потреби. Продавці, помітивши покупця, який ще в роздумах, можуть намагатися збути непопулярну марку чи модель, або навпаки, нав’язати придбання невиправдано коштовного екземпляра.

  • Обернути собі на користь суперництво між автосалонами. Варто вибрати декілька дилерських центрів, та уважно придивитись до їхніх пропозицій. Не потрібно соромитися відверто порівнювати пропозиції салонів-конкурентів у розмовах з менеджерами. Аби втримати покупця, вони робитимуть все можливе, в тому числі запропонують знижки, бонуси чи додаткові послуги безкоштовно.

  • «Полювати» на знижки наприкінці звітних періодів. Кінець місяця, кварталу чи року – ідеальний час, оскільки менеджери найбільш «піддатливі». Продавці, будучи зацікавленими в продажі автомобіля для отримання високої премії в кінці звітного періоду, зі значною імовірністю підуть назустріч покупцеві, адже від успішності операції залежить їхній прибуток.

  • Не планувати покупку машини на початок календарного року чи момент початку реалізації новинок модельного ряду. Менеджери мають багато часу до звітного періоду, щоб заробити премію, й тому навряд чи можна очікувати від них знижок.

  • Уважно читати документи, особливо, дрібний шрифт. Так, щоб знизити вартість, можна відмовитись від дорогих килимків чи додаткового оснащення в комплектації на користь дешевшого – іноді в усній розмові продавці навмисне «забувають» про це розповісти.

Як не переплатити при покупці автомобілю в Україні?

І ще одна рекомендація – торги. Запитання про можливу знижку грошей не коштує, й імовірність отримати її дорівнює п’ятдесяти відсоткам, а якщо не запитувати зовсім – імовірність зекономити дорівнює нулю.

Нюанси покупки автомобіля на вторинному ринку

По-перше – уважно придивитися до стану машини. Якщо досвіду самостійної оцінки немає, можна піти на огляд авто разом зі знайомим автомеханіком або спеціалістом, який займається такими консультаціями. Кожен виявлений дефект, якщо від не критичний (тобто, його виправлення не буде дорожчим, ніж отримана знижка) – це вже вигода. Якщо з авто при первинному огляді все добре, не зайвим буде перевірити його додатково на перевіреній СТО. Це вже не лише для того, щоб знайти недоліки й отримати знижку, а й щоб уже після придбання не зіткнутись з неприємним сюрпризом у вигляді необхідності ремонту (що, як відомо, не безплатно).

Оценить статью
Добавить комментарий