В автомобільному салоні Лондона був представлений новий електроседан RapidE від компанії Aston Martin. Керівництво компанії відзначило те, що концептуальна версія обов’язково перейде в серійне виробництво і буде продаватися на багатьох автомобільних ринках.

13352-aston-martin-oficialno-predstavila-polnostyu-elektricheskiy-sedan-rapide-concept-640x329

Повідомляється, що перша серійна версія новинки з’явиться не раніше 2018 року, при цьому перша країна, яка отримає для продажу примірники цього електрокара, буде КНР. Через деякий час електромобіль буде продаватися по всьому світу
.
Президент бренду на презентації зазначив, що модель буде проводитися у двох версіях. Перша версія буде оснащуватися системою заднього приводу з силовою віддачею в 550 кінських сил, а другу оснастять повнопривідною системою з установкою загальною потужністю 800 кінських сил.

Новинка, незважаючи на свій нешвидкий серійний випуск вже отримала попередній цінник. У мінімальній комплектації електромобіль буде коштувати від 200 тисяч фунтів стерлінгів. Обсяг виробництва буде становити 400 автомобілів в рік, 100 з яких будуть спрямовані виключно на ринок Піднебесної.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *