40fb3d9808cdc32807cf0cc77af187c3

Житель Чернігівської області Євген Коливан придумав більш вигідний і економічний вид палива для свого старенького автомобіля. Українець переробив автомобіль з бензину на дрова. Замість бензину, Євген «заправляє» свій автомобіль дровами!

Для цього колишній вчитель фізики і хімії, а сьогодні робочий  СТО, прикріпив в багажнику металеву бочку і бідон, в які закладаються дрова. Вони тліють, виділяючи газ який фільтрується, охолоджується і трубами подається в двигун. Конструктор зазначив, що краще всього підходять дрова сухої шовковини, хоча спалювати в  можна навіть відходи, наприклад пластикові пляшки.

Відзначимо, що навіть для односельців цей агрегат дивина. Якщо ж у село попадає турист і бачить автомобіль Євгенія, дістає фотоапарат і починає відчайдушно фотографувати. Сам господар задоволений своєю машиною. За його словами, за  рік він проїхав 7 тисяч кілометрів і заощадив 15 тисяч гривень.


2 комментария

tim · 28.11.2015 в 16:48

Интересно сколько он смог проехать на 1 м3 двор. Ведь если учитывать что 1 м3 350 грн не такое уж и дешевое решение, плюс заплати чтоб порезали, нарубили вообще золотое топливо получиться

володимир · 28.11.2015 в 17:03

По теплоємності хороші дрова будуть десь вполовину від бензину. якщо не враховувати нижчий к.к.д. і вагу агрегата, то десь літрів за 100 метр куб. потягне. А в селі з дровами проблем немає, до того ж сам собі мужик їх і наріже…

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: