Детейлінг текстилю — гідрофобні засоби для автомобіля НаноМаркет

водовідштовхувальні спреї для салону авто Авто-мото

Текстильні покриття і підлога — найбільш вразливі для бруду частини автомобільного салону. Тканина вбирає будь-яку рідину, будь то вода з мокрого одягу або пролитий дитиною сік. Про підлогу і говорити нічого — все, що можна зустріти на наших вулицях, особливо в міжсезоння, рано чи пізно опиниться на підлозі вашого авто.

Якщо не замислитися над захистом вразливих поверхонь, прибирання салону перетворюється в досить неприємне заняття, оскільки хімчистка, через свою чималу вартість, задоволення не на кожен день. Ми пропонуємо вирішити проблему з допомогою гідрофобних покритів Nano Market, придбати які можна в інтернет магазині водовідштовхувальних засобів https://nanomarket.ua/. Вони полегшать догляд за салоном на досить тривалий період.

Водовідштовхувальні спреї NanoMarket: властивості та переваги

Завдяки інноваційній формулі, найтонша плівка здатна надійно кріпитися до тканини або іншому уразливого матеріалу, надійно захищаючи поверхню від взаємодії з середовищем. Будь-яка рідина, що потрапила на таке покриття, не вбирається, а залишається на його поверхні, формуючись в краплі і калюжки, але не потрапляючи в структуру тканини.

Плівка захищає не тільки від намокання і бруду, а й від фарбувальних речовин, в тому числі органічних — наприклад, таких як сік і кава, або навіть жир. Обробка гідрофобним покриттям дозволяє обмежуватися навіть сухим прибиранням салону, не потрібно більше мити підлогу після кожного пасажира в брудному взутті.
Склад забезпечує приємний запах, що створює додатковий комфорт в салоні автомобіля.

Важливо пам’ятати, що машина — це досить тісний простір, часто контактує із зовнішнім середовищем, тому критерії до її чистоті дещо інші, ніж ті, що ми зазвичай ставимо до приміщень. Для салону дуже важливе відчуття чистоти і внутрішнього комфорту, особливо якщо їдуть кілька людей. Неприємні запахи, промокле сидіння, крапля жиру — все це може геть зіпсувати поїздку, тому перед великою дорогою краще підготуватися як слід. Автомобіль не повинен підвести вас.

Ви можете використовувати ось такий водовідштовхувальний спрей для автомобіля самостійно, проте краще це зробити після ретельної хімчистки салону, тоді нанесений захист буде діяти надійніше і довше.

Де купити якісні гідрофобні засоби?

Компанія NanoMarket пропонує купити гідрофобне покриття для автомобіля в Киеві та інших містах України, яке полегшить догляд за вашим авто і зробить його більш привабливим. У каталозі інтернет-магазину ви завжди зможете знайти і купити професійні склади для догляду за вашим автомобілем. Компанія пропонуємо широкий асортимент високотехнологічних хімічних товарів як для сервісів по детейлінг авто, так і автовласникам, які регулярно використовують гідрофобне покриття самостійно.

Автохімія для догляду за авто включає:

  • гідрофобне покриття для текстилю NanoTekas, яке зробить салон більш стійким до бруду;
  • нанокераміка для скла NanoTekas – це спеціальне покриття що надає автосклу гідрофобних властивостей, поновлює і продовжує термін його служби;
  • засіб від запітніння скла NanoTekas — забудьте що таке запітнілі вікна навіть взимку! Що робити, якщо потіють вікна в машині читати тут.

Автокосметика

Замовте гідрофобне покриття у NanoMarket і ви отримаєте професійну якість автохімії для детейлінг від виробника. Звоніть 044 355 82 90. Консультант завжди допоможемо укомплектувати замовлення і підібрати вигідний варіант доставки.

Оценить статью
Добавить комментарий