Замовлення на поставку товарів, робіт або послуг для державних потреб формують державні, муніципальні і бюджетні організації у відповідності зі своїми завданнями і чинним законодавством. Вибір постачальника здійснюється на конкурсній основі після порівняння пропозицій щодо вартості робіт і юридичної перевірки компанії. Можливість отримання державного замовлення цікавить все більшу кількість приватних підприємств, а разом з цим відбувається вдосконалення законодавства. Обмін всією актуальною інформацією здійснюється через офіційний портал публічних закупівель України.прозоро

Цілі і завдання офіційного майданчику публічних закупівель України Прозоро

Законодавство щодо державних контрактів в нашій країні було переглянуто кілька років тому. Тому було дві причини:

  • недосконалість самої системи;
  • необхідність впровадження сучасних технологій.

Практично весь процес держзакупівель до теперішнього моменту перемістився в Інтернет. Офіційний сайт держзамовлення tender.uub.com.ua, акумулюючи всю наявну інформацію, забезпечує відкритість торгів і знижує ймовірність махінацій. Портал держзакупівель — це великий сучасний інформаційний ресурс, розрахований на найширшу аудиторію. Ним користуються не тільки замовники, учасники закупівель та оператори електронних майданчиків, але і ЗМІ, юридичні компанії, фінансові організації, освітні установи.

Про сайт  tender.uub.com.ua

Тут користувач відразу бачить телефони служби підтримки і посилання на форму зворотного зв’язку. При необхідності можна продовжити роботу, авторизувавшись в особистому кабінеті, або користуватися відкритими матеріалами без авторизації. Інформація структурована таким чином, щоб відвідувач сайту міг нею користуватися як постачальник або замовник. Є пошук, статистика за держзамовленнями, можна ознайомитися з плануванням закупівель.

Тут міститься інформація по всіх закупівлях, можна ознайомитися з реєстром банківських гарантій; опубліковані переліки товарів, робіт, послуг, закупівлі яких здійснюються у суб’єктів малого і середнього підприємництва. Є інформація про контракти і договора. Тут представлені:

  • реєстри контрактів та звітність по ним;
  • бібліотека типових контрактів та їх умов.

На сайті е багато цікавої інформації що присвячена виявленню недобросовісних постачальників, проведених планових і позапланових перевірок, їх результатів. Публікуються відповідні реєстри, а також нормативно-методична і довідкова інформація:

  • нормативні правові акти;
  • навчальні матеріали;
  • прогнози;
  • плани;
  • переліки та розпорядження..

Все, що може вам знадобитися для підвищення інформаційної грамотності. Таким чином, разом з порталом держзакупівель з’явилася справжня онлайн-енциклопедія роботи з державними замовленнями.

Зверніть увагу! Перший вихід на ринок держзамовлень завжди пов’язаний з хвилюваннями, «палаючими» термінами, пробами і помилками. Щоб скоротити їх кількість, досить звернутися до грамотних фахівців, які займаються вирішенням подібних проблем щодня протягом багатьох років. Це, як правило, дешевше, ніж відривати від виробничого процесу власних співробітників.

_

 

Загрузка...
Рубрики: Новости

Добавить комментарий