Весна прийшла, птахи заспівали не лише на деревах, але й в серцях. А знаєте в кого зараз найбільше літає метеликів у животі? Ні, не в студентів, а в дачників, які збираються переїхати на дачу! Саме вони вже почали готуватися до нового сезону: на балконах і підвіконнях зайняли свої законні місця коробочки з розсадою, щасливі землевласники у вихідні поспішають організувати дачний переїзд, щоб привести в порядок будинок і підготувати город.

_SlglaS94ik

Особисто я не маю дачі, тому влаштовую свій маленький рай на балконі. Там саджу помідори чері, замість чорнобривців, як це роблять мої сусіди. Повірте – нема нічого чарівнішого, ніж запах листя помідорів у квартирі, що знаходиться у центрі Львова на 4 поверсі. Коли гості заходять в мою оселю, то одразу спішать скуштувати власноруч зірваний солодкий помідор.

Але вернемося до справжніх дачників. Крім розсади вони перевозять в свій заміський будинок техніку, меблі, особисті речі. Іншими словами – все, що зробить їх життя на дачі безтурботним та незабутнім. Але до кого звернутися, щоб акуратно та недорого здійснити вантажні перевезення речей? Звичайно до мувінгової компанії «Український Богатир»! За допомогою нашої компанії, цієї весни, можна непогано заощадити на переїзді. Як це зробити Ви дізнаєтесь нижче.

Безпрецедентна знижка на дачний переїзд!

IDENN84CxG8Компанія «Український Богатир» оголошує акцію на дачний і заміський переїзд! Для дачників, які їдуть в одну сторону понад 100 км ми відміняємо погодинну оплату, залишаючи лише вартість за кілометраж – 6 грн/км. Акція почалася 1 березня і триватиме до 1 серпня. Встигніть переїхати на дачу комфортно і недорого!

Нагадаємо, що для постійних клієнтів діє постійна знижка у розмірі 10 % на послуги вантажників. І вона підсумовується з іншими знижками. Так що в квітні ви можете заощадити двічі. Крім того, ми заохочуємо всіх своїх клієнтів приємними бонусами — порадь нас другу та виграй подвійну удачу — отримай подарунок другу (безкоштовну 1 годину роботи вантажника) та грошовий бонус у розмірі 10% від суми замовлення. Погодьтесь, такі заохочення роблять пораду тільки приємнішею та бажанішою!

Організація переїзду на дачу

Якщо Ви ще вагаєтесь де замовити дачний переїзд, то зайдіть сюди та ознайомтесь з перевагами, які Вам надасть переїзд з нашою компанією.  Повірте, заплативши один раз за якісну послугу, Ви зможете провести спокійно все літо у затишку та комфорті!

Автор: Коробова Анастасія

Загрузка...

Добавить комментарий