Чи легко встановити світлодіодні лампочки в старі автомобілі?

Опубликовано tim в

Майже кожен другий водій приймає рішення модернізувати систему освітлення транспортного засобу за допомогою світлодіодних ламп, представлених на сучасному ринку у широкому асортименті. Але при цьому виникає питання, чи можливо встановити такі пристрої у старий транспортний засіб. Насправді це цілком можливо. Для цього лише доведеться використовувати відповідні додаткові аксесуари для Led ламп.

встановлення світлодіодних лампочок у автомобілях

Частіше за все для встановлення світлодіодних лампочок у автомобілях використовуються обманки. Справа у тому, що велика кількість машин оснащується бортовим комп’ютером, який у свою чергу діагностує стан різноманітних механізмів, зчитує та обробляє необхідну інформацію. Частіше за все це стосується витрати паливної рідини, рівня мастильного продукту, стану тормозних механізмів, середньої скорості, пройденої відстані та інших неполадок у машині. Якщо казати про систему освітлення, тут бортовий комп’ютер діагностує стан електричної проводки, перевіряє наявність перегорівши ламп та замикання. Так ось обманка вважається пристроєм, який у свою чергу задає додатковий опір у цепі освітлювального елементу, який не видає помилку при використанні ламп із меншою мощу. Саме тому забезпечується коректна робота автомобільної електроніки.

Частіше за все такі продукти використовуються у тих випадках, коли власники приймають рішення замінити стандартні галогенові продукти на більш сучасні елементи. Справа у тому, що світлодіодні лампи витрачають менше мощі у порівнянні із іншими пристроями. Тому бортовий комп’ютер видає помилку про передчасний вихід із ладу лампи. У цьому випадку на панелі приладів з’являється відповідний значок. Для того щоб цього не було, як раз і необхідно використовувати обманку, яка може бути як зовнішньою, так і внутрішньою.

Якщо казати про зовнішні прилади, вони монтуються у окремому випадку для кожного елементу. Це резистор, який встановлюється паралельно та навантажує лінію харчування для того, щоб сила току не була нижче необхідного рівня. Це доволі простий пристрій, представлений у вигляді металевої коробочки із доволі потужнім резистором.

А ось внутрішні обманки вважаються більш зручними. Вони не потребують ніяких додаткових монтажних робіт та використання іншого обладнання. Тут можна із легкістю підібрати вже готові лампочки з обманками. При цьому принцип роботи ніяк не зміниться.

Також нерідкі випадки, коли доводиться використовувати перехідники, які у свою чергу забезпечують можливість встановленні буд-яких ламп в автомобілі.

Для того щоб придбати аксесуари для Led ламп, достатньо відвідати сайт спеціалізованого магазину, та подивитися каталог продукції.0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *