1
Серійна версія електричного автомобіля Chevrolet Bolt потрапила в об’єктиви фотошпигунів за місяць до офіційного дебюту на виставці CES-2016 в Лас-Вегасі. Автомобіль був помічений в ході рекламних зйомок в Палм Спрінгс. Судячи зі знімків, модель отримала ряд істотних відмінностей від однойменного концепту річної давності.

Зокрема, задні стійки кузова отримали затемнені вставки, що створюють ефект «летючого даху». Колеса автомобіля зменшилися, на даху з’явився більш виразний задній спойлер і антена у вигляді «акулячого плавника», а оформлення передньої частини кузова і фар наблизилося до інших серійних моделей бренду.

Chevrolet розробив новий п’ятимісний хетчбек спільно з компанією LG. Партнери повідомляють, що новинка вийшла «енергійною», а запас ходу Bolt без підзарядки перевищує 320 кілометрів.
picture
Раніше представники General Motors повідомляли, що ціни на Chevrolet Bolt будуть починатися від 30 тисяч доларів. Продажі новинки, збірку якої буде розгорнуто на заводі в Мічигані, почнуться 2017 році.


Добавить комментарий