ЧЕСНО — це громадський рух для тих, хто бажає чесності та прозорості політики

Опубликовано tim в

ЧЕСНО громадський рух

Дуже важливою подією в кожному демократичній країні є вибір. Вони є показником того, що країна розвивається і кандидати з роками стають все краще і краще. Але на жаль в багатьох країнах відбувається все не так, як хотілося б. Через те, що ми не стежимо за політикою по тій або іншій причині, коли приходить час голосувати за майбутнього президента або ж партію, ми просто приходимо на виборчу дільницю і віддаємо свій голос за будь-якого кандидата.

Або ж за того, хто дуже красиво говорив по телевізору протягом усієї передвиборної кампанії. Але хто він і що з себе представляє, ви звичайно ж не знали і чомусь не постаралися дізнатися.

Так, ми згодні, що практично вся інформація про політиків не їсти достовірної, що з рекламний відділ працює настільки добре, що будь воля громадян, які не знають точної картини того, що відбувається, управляти країною відразу все, а не один. І тільки тому, що у них гарна передвиборна агітація.

Саме з цієї причини, ми написали цю статтю і хочемо допомогти вам знайти ті ресурси, де можна дізнатися детальну і правдиву інформацію щодо кожного кандидата і навіть партії, і при цьому не виходячи з дому і не спілкуючись з тими, кому видніше.

ЧЕСНО — це громадський рух на сайті chesno.org, який багато років заробляв свою бездоганну репутацію та підтверджує її до сих пір.

На сайті організації можна буде знайти величезну кількість інформації на будь-який смак і колір, навіть якщо ви бажаєте прочитати те, що було давно, можна буде ввести дату і для вас з’явиться новина. Також новини можна читати, як в мережі, так і в Твіттері, що дає нам можливість в будь-який момент його побачити повідомлення про нову подію. Але найголовніше навіть не це, а те, що вони виробили власну систему оцінки кожного з кандидатів і відкрито повідомляють світові про ту чи іншу, які її не пройшли.

А в нашій країні таких кандидатів вже більш дев’яти сотен! Це занадто багато і тому перш ніж залишати свій голос за будь-якого з них, ми радимо відвідати сторінку організації і скористатися зручною програмою, яка дозволяє дізнатися всю інформацію про політику або ж партії.

Дві програми під назвою Перевір політика і Перевір партію дуже спрощують наше життя перед виборами. Навіть якщо нам хтось дуже сподобатися, ми зможемо переконатися в його доброчесності за допомогою інформації, яка буде на сайті. І після цього вже робити висновки і вирішувати віддавати йому голос або ж немає.

Не дивлячись на те, що дуже важко віриться, що існує якась організація, яка говорить про політиків правду, а вони просто закривають на це очі, але тим не менше такі є. І що дивно, більшість партій намагаються утримуватися їх критеріїв доброчесності, і за рахунок цього просувати себе в люди, що є не найгіршим варіантом.

Джерело: https://www.chesno.org/

Рубрики: Новости

0 комментариев

Добавить комментарий