Благоустрій присадибної ділянки, та й будь-які сільськогосподарські роботи починаються з ретельного аналізу наявної території. Необхідно визначити особливості ґрунту на ділянці, стан газону, досліджувати рельєф і хімічний аналіз місцевості. Купить мотоблок в Украине кредит можно тут. 

Наявність всієї цієї інформації дозволяє визначити, які необхідно провести роботи на ділянці. Всі роботи з благоустрою можна провести в поодинці за допомогою ручного інструменту. Однак слід розуміти, що більшість робіт на земельній ділянці простіше і швидше проводити за допомогою спеціальної техніки -тракторов, мотоблоків, культиваторів та міні-екскаваторів.

Застосування мотоблока

Використання механізованої техніки дозволяє підвищити продуктивність праці багаторазово. Що в свою чергу забезпечує економію часу і збільшення врожайності і прибутку. Найбільше навантаження при роботі з присадибними ділянками лягає на мотоблоки і трактора. Мотоблоки є багатофункціональними і малогабаритні установки, які виступають в якості альтернативи тракторів.

Вони можуть оснащуватися різноманітним навісним обладнанням, що дозволяє перевозити вантажі, переорювати землю, підгортати, косити і проводити її хімічну обробку. В даний час на ринку представлені різні моделі мотоблоків, які оснащені механічними і автоматичними коробками передач і можуть використовувати різне навісне обладнання. Навісне обладнання купується окремо.

Найпоширенішим додатковим обладнанням для мотоблоку є фрези, вантажні візки, косарки, плуги, насосні установки і дробарки. На вітчизняному ринку представлені мотоблоки від різних виробників. Це можуть бути як досить дорога японська і німецька техніка, так і більш доступна продукція від китайських виробників. Одним з переваг мотоблоків є їх компактні розміри.

Ви можете з легкістю перевозити їх з однієї ділянки на іншу. Вага техніки становить 100-150 кілограм, що дозволяє буксирувати її на звичайних автомобільних причепах. Компактні розміри і невелика потужність техніки забезпечує можливість легкого управління мотоблоками. Якогось навчання керуванню даної техніки не потрібно, що дозволяє позбавити від необхідності використання кваліфікованого персоналу для виконання сільськогосподарських робіт.

При проведенні сільськогосподарських робіт і виконання благоустрою ділянки широко використовуються мотоблоки, які дозволяють виконувати різні земляні роботи.


Добавить комментарий