4 правила інвестування, яких тисячоліття можуть дотримуватися, щоб підвищити прибутковість портфеля

4 правила інвестування, яких тисячоліття можуть дотримуватися, щоб підвищити прибутковість портфеля Новости

У сучасному світі, що швидко розвивається, миттєве задоволення є дуже важливим для тисячоліть. Міленіалам нелегко отримувати гроші на інвестиції, коли критика суспільства та тиск з боку однолітків змушують вас витрачати більше, ніж відкладати на завтра. Однак це найкращий вік для того, щоб починати планувати фінансову безпеку, а отже, ви повинні вкладати свої гроші ретельніше.

Покоління Millennial володіє технікою і віддає перевагу фінтех-додаткам та онлайн-порталам для інвестування. Крім того, творці цифрового контенту, які мають значний досвід у сфері фінансів з точки зору освіти та досвіду, спонукали молодь інвестувати більше та керувати своїми особистими фінансами. Міленіали відмовляються від традиційних інвестиційних стратегій на користь цифрових альтернатив, таких як AIF, взаємні фонди та криптовалюта. Щоб захистити своє фінансове майбутнє, міленіали повинні робити розумні інвестиції залежно від їх схильності до ризику та горизонту інвестування.

Якщо говорити про інвестиції, пайові фонди, мабуть, найкращий варіант, навіть якщо ви новачок. Взаємні фонди можна використовувати для заощаджень як для короткострокових, так і для довгострокових цілей. Вони забезпечують різноманітний портфель, стабільну прибутковість, ліквідність та низькі витрати. Міленіали можуть легко розпочати SIP у взаємних фондах всього за 50 доларів США завдяки зручності інвестування та невеликому розміру квитка.

Проте, що часто турбує міленіалів, так це те, як отримати найкращу віддачу від своїх інвестицій?

Що ж, є кілька постійних порад і правил щодо інвестування, щоб максимізувати прибуток вашого портфеля. Інвестори тисячоліття можуть дотримуватися цих правил інвестування, щоб підвищити ефективність свого портфеля:

1. SIP у пайові фонди
Міленіали, на відміну від попередніх поколінь, не вірять в накопичення активів виключно за рахунок пасивних інвестицій. Вони хочуть застосувати більш активний підхід до збільшення свого багатства. Не дивно, що взаємні фонди, які потенційно винагороджують фінансові засоби, стають все більш популярними серед цієї демографічної групи. Незважаючи на високу обізнаність про взаємні фонди, кілька тисячоліть все ще сумніваються щодо того, інвестувати чи ні.

У взаємні фонди міленіали можуть легко інвестувати через режим SIP з метою довгострокового фінансового зростання. З SIP вам не потрібна одноразова сума, щоб почати інвестувати, і ви можете почати з суми від 50 доларів на місяць, щоб повільно, але неухильно збільшувати своє багатство. SIP – чудовий інвестиційний інструмент, і він найбільше підходить для тисячоліть, які відкладають свої інвестиційні плани.

SIP у взаємних фондах працює з магією компаундування, і якщо ви інвестуєте на тривалий термін, ваші гроші можуть істотно збільшитися. Це причина, чому SIP в пайові фонди вважається більш безпечним і підходящим варіантом для новачків, як-от міленіалів.

2. Залишайтеся на місці, коли ринки виявляються нестабільними
Ринки особливо нестабільні в нинішньому кліматі, який характеризується інфляційним тиском і нещодавньою геополітичною напруженістю між Росією та Україною. Вплив на дохідність портфеля є важливою проблемою для багатьох інвесторів.

З іншого боку, Millennials мають легкий доступ до ринкової інформації завдяки фінтех-додаткам та онлайн-порталам для інвестування. Однак він може містити неточну інформацію, що призведе до прийняття ризикованих інвестиційних рішень, які можуть зашкодити прибутковості вашого портфеля.

Погашення ваших інвестицій через колосальну волатильність ринку не є хорошим рішенням, оскільки такий передчасний невчасний вихід може значно вплинути на прибуток портфеля, оскільки він не отримує переваги від нижчих середніх витрат. Припинення SIP під час турбулентності суперечить базовій основі початку SIP, яка в основному є довгостроковими інвестиціями. Залишайтеся на місці та продовжуйте інвестувати у свої плани систематичного інвестування (SIP).

Коли ринок падає, SIP виграють, оскільки інвестори, які вкладають ту ж суму, отримують додаткові паї. Інвестори SIP повинні радіти, що відбулася корекція, оскільки тепер вони можуть придбати більше одиниць MF через SIP. Інвестиції SIP, за словами експертів, показали кращі результати в циклах зниження та бічних ринках. Бічний ринок має місце, коли інвестиційні ціни залишаються у вузькому діапазоні протягом тривалого періоду часу.

Як наслідок, постійні SIP допоможуть вам збалансувати середню вартість інвестування на побічному ринку, а також отримати переваги довгострокового усереднення. Таким чином, розумно застосовуйте свій план розподілу активів і збільшуйте інвестиції в SIP відповідно до ваших фінансових цілей.

3. Продовжуйте диверсифікувати, але не надто диверсифікуйтеся
Ваші інвестиції повинні бути адаптовані до вашого профілю ризику, горизонту інвестування та цілей. Вашою метою має бути добре диверсифікований портфель з активами кількох класів активів, які приносять хорошу прибутковість на різних етапах ринку. Простіше кажучи, ви повинні мати розсудливий підхід до інвестування в декілька фінансових продуктів, а не просто звертатися за будь-якою пропозицією чи порадою від ваших друзів чи родичів.

Диверсифікація є ключем до підвищення прибутковості вашого портфеля. Оскільки два класи активів не працюють в одному напрямку, створення диверсифікованого портфеля, що включає кілька класів активів, є найкращим способом для отримання оптимального прибутку з урахуванням ризику від різних класів активів. Хоча це правда, що вибір фондів і розподіл активів повинні ґрунтуватися на вашому горизонті інвестування, фінансових цілях та схильності до ризику, слід уникати занадто великої диверсифікації.

Наприклад, подумайте про те, щоб присвятити 5% свого портфеля агресивним інвестиційним стратегіям. Інвестиції з високим ризиком часто приносять високі прибутки, а це означає ризикувати 5% свого портфеля для отримання високої віддачі. Багато досвідчених трейдерів виділяють невелику частину свого портфеля на інвестиції з високим ризиком, такі як торгівля бінарними опціонами. Власне, для трейдера, який добре аналізує ринок, заробити тисячі гривень зовсім не складно. Ви можете відвідати цей сайт, щоб отримати більш детальну інформацію про бінарні опціони: binaryoptions.com

4. Уникайте викупу з найкращих взаємних схем
На початковому етапі інвестування міленіали схильні панікувати, що їхні інвестиції в пайові фонди не принесуть прибутку через кілька падінь ринку, свідками яких вони досі. У минулому було кілька падінь ринку, але після падіння завжди спостерігається відновлення.

Коливання ринку є частиною інвестиційного шляху, і як інвестор, ви повинні уникати поспішних рішень. Під час ринкової кризи настрої інвесторів панікують, і існує певний тиск на викуп. Багато інвесторів піддаються стадному ментальності, що негативно позначається на результатах їхнього портфеля. Зберігайте спокій і не панікуйте, оскільки це погіршує вашу здатність мислити раціонально і призводить до сумнівних інвестиційних рішень. Отже, щоб уникнути паніки під час інвестування, міленіали можуть зробити кілька речей.

Давайте почнемо з ретельного пошуку інформації та оцінки взаємних фондів у вашому портфелі за різними якісними та кількісними параметрами, перш ніж приймати рішення про погашення. Тому важливо тримати емоції в стороні і зберігати спокій, а не викуповувати свої інвестиції в паніці. Також важливо не перестаратися з інвестуванням.

Оценить статью
Добавить комментарий