10 найкращих книг із саморозвитку

10 найкращих книг із саморозвитку Новости

Саморозвиток — важкий шлях, який не можна пройти до кінця, і варто лише ненадовго перервати рух, як вас відкидає назад. Але все-таки не можна переставати рости над собою, ставати кращим, ніж учора. Пам’ятайте, що це шлях благородний, гідний і з багатьма супутніми бонусами на кшталт успішності, визнання та фінансового благополуччя. Щоби допомогти вам у цій складній справі ми зібрали добірку з 10 найкорисніших книг із саморозвитку. Ці «підручники життя» реально працюють! Перевірено на власному досвіді десятками людей.

Які вони, найкращі книги з саморозвитку?

З одного боку, ми шукали книги, у яких багато доведених фактів, результатів реальних досліджень та особистого досвіду. Немає голослівності та зайвої «води». З іншого боку, складаючи рейтинг, хотіли, щоб книги для саморозвитку не були надто академічними. Адже це чудово коли наукпоп читається легко, як скажімо, розважальні статті у медіа чи блоги популярних психологів.

Прогнавши найкращі книги з психології та саморозвитку через два ці «фільтри» ми отримали список, який ви бачите нижче. До нього увійшли бестселери, які допомагають людям уже кілька років поспіль. Це справді корисні книги — наприклад, з «Есенціалізму» Грега МакКеона ви дізнаєтеся, як відсікти з життя все непотрібне, залишивши тільки важливе і переставши, нарешті, витрачати години, тижні, місяці та роки на те, що не приносить вам ні задоволення, ні користі. А книга Тіни Сіліг «Чому ніхто не розповів мені це у 20?» допоможе зорієнтуватися в тому, що вам хочеться від життя, які цілі варто ставити та які завдання вирішувати. Навіть якщо вам не 20 і навіть не 30, прочитати її варто.

Це ще не все! До Рейтингу увійшла, наприклад, відмінна книга «Мистецтво спокою», яка точно знадобиться в наше століття безперервного прогресу, нескінченного поліпшення та гарячих дедлайнів. А «Джедайські техніки» Максима Дорофєєва допоможуть, якщо ви хочете більше дізнатися про те, як влаштований ваш мозок та пам’ять і маєте намір оптимально витрачати внутрішні ресурси, щоб краще концентруватися на роботі, легко вирішувати складні завдання, нічого не забувати і все встигати.

Саморозвиток — це важкий шлях, і вирушаючи в нього не забудьте взяти з собою найкращі книги з психології, придбати які можна на сторінці https://bookking.com.ua/samorozvytok-motyvatsiia/. Вони точно стануть вам у пригоді.

Рейтинг найкращих книг із саморозвитку

10 найкращих книг із саморозвитку

 1. Магія ранку. Як перша година дня визначає ваш успіх. Хел Елрод
  Хел Елрод зможе переконати навіть найзапекліших «сов»! З книги «Магія ранку» ви дізнаєтеся, як перша година після пробудження визначає успіх всього дня та допомагає розкрити свій потенціал. Наслідуючи поради автора, десятки тисяч людей покращили своє здоров’я, стали більше заробляти, навчилися фокусуватися на ключових завданнях, а головне, стали щасливішими.
 2. Есенціалізм. Шлях до простоти. Грег Маккеон
  Шлях есенціаліста – це постійний пошук найменшого, але кращого. Приваблива філософія нового життєвого спрямування «Есенціалізм. Шлях до простоти» розкривається в однойменній книзі вченого Грега Маккеона. Дослідження Маккеона для багатьох стало настільним і навчило найголовнішого: частіше говорити «ні» і відокремлювати лушпиння непотрібного від ядер важливого.
 3. Сила волі. Як розвинути та зміцнити. Келлі Макгонігал
  У чому сила, брате? В силі волі! Розгляньте її під мікроскопом, зрозумійте, для чого вона знадобиться, і почніть розвивати силу волі вже сьогодні. Ця книга допоможе замінити погані звички на хороші, доводити справи до кінця, долати стрес і тривогу.
 4. Вийди із зони комфорту. Зміни своє життя. 21 метод підвищення особистої ефективності. Брайан Трейсі
  Одна з найвідоміших у світі книг, присвячених саморозвитку. Вона про те, як вийти із зони комфорту, почати встигати більше, вирішувати складні завдання та досягати успіху. Кожну пораду, яку ви знайдете під обкладинкою, можна застосувати негайно та подивитися, наскільки зміниться ваше життя.
 5. Мистецтво спокою. Захоплюючі пригоди у повній нерухомості. Піко Аєр
  • У тревел-журналіста та письменника Піко Айєра правильний посил: вистачить бігати різними частинами світу у пошуках себе, адже набагато ефективніше це можна зробити не сходячи з місця. Звісно, ​​автору «Мистецтво спокою. Захоплюючих пригод у повній нерухомості» легко говорити: сам він, перед тим як зрозуміти очевидну істину, об’їздив увесь світ. Але якщо ви дійшли до ручки, якщо в голові постійно галасує інформаційний потік, не даючи зосередитися, – кращої літератури вам не знайти. Дозвольте собі повалятися на дивані з книгою без докорів сумління, і ви гарантовано проведете пару лінивих днів з великою користю.
 6. Чому ніхто не розповів мені це у 20? Інтенсив з пошуку себе у цьому світі. Тіна Сіліг
  З чого розпочинати власну справу? Де знайти прибуткову ідею? Як навчитися розв’язувати проблеми? Над чим краще працювати та на що витрачати сили та час? Рецепт та історія успіху кожної людини унікальні, як відбитки пальців. З цієї книги ви дізнаєтеся, як кожен день випробовувати свої сили, самостійно вибирати нову точку зору та дивитися на будь-яке завдання у новому світлі.
 7. Інсайт. Чому ми не усвідомлюємо себе так, як нам здається, і чому виразне уявлення про себе допомагає досягти успіху в роботі та в житті
  • Самоусвідомлення – це метанавичка XXI століття. Люди, які знають себе і те, як їх сприймають оточуючі, щасливіші, приймають розумніші рішення, вибудовують якісніші особисті та професійні відносини, виховують більш розвинених дітей. До речі, є переконливі наукові підтвердження цього. Хочете глибше поринути у тему? Читайте «Інсайт».
 8. Джедайська техніка. Як виховати свою мавпу, спустошити інбокс і зберегти мислепаливо
  Максим Дорофєєв
  Чому навіть знаючи, як треба правильно працювати, людина на практиці робить все так, як звикла… тобто погано? Прочитавши «Джедайські техніки», ви знайдете відповідь на це запитання, дізнаєтесь, як влаштовано ваше мислення та пам’ять; чому ви неекономно витрачаєте ресурси свого мозку; як їх зберегти, як правильно концентруватися, формулювати завдання та відновлюватися для продуктивної роботи. Багато обґрунтованих порад та прийомів, які можна відразу перевірити на практиці.
 9. Потік. Психологія оптимального переживання. Міхай Чиксентміхайі
  • Досліджуючи творчих особистостей, автор виявив: вони щасливі завдяки тому, що у процесі осяяння відчувають стан потоку. Але потік не є винятковим надбанням якихось особливих людей. Автор вибудовує детальну, струнку та експериментально підтверджену теорію, в центрі якої знаходиться ідея потоку. Це стан повного злиття зі своєю справою, коли не відчуваєш часу, себе, коли замість втоми виникає постійний приплив енергії.
 10. Ніколи-небудь. Як вийти з глухого кута і знайти себе. Олена Резанова
  • Ось що говорить автор книги: «Коли все остаточно дістає, найсміливіші з нас починають щось робити – як правило те, що першим спадає на думку, здається логічним і правильним. Найчастіше діють шаблонними шляхами, що ведуть у глухий кут. І програють, не розуміючи, чому. І більше не намагаються. Моє завдання – допомогти вам не тільки розпочати шлях, але й не заблукати дорогою. Тому що стежки, що ведуть у глухий кут або до урвища, виглядають цілком протоптаними — і їх дуже легко сплутати з правильними».

Більше книг по психології та саморозвитку ви знайдете на сайті bookking.com.ua. Читайте, розвивайтесь, ставайте кращими!

Оценить статью
Добавить комментарий