За допомогою гри Minecraft дітей навчатимуть програмуванню

Гра-конструктор Minecraft стала феноменом ігрової індустрії. Аматорський проект, створений шведським програмістом Маркусом Перссоном, швидко знайшов мільйони фанатів і перетворився в одну з найбільш прибуткових ігор в світі. Через чотири роки Перссон продав своє дітище корпорації Microsoft за 2,5 мільярда доларів і залишив створену ним студію Mojang. Тепер редмондский гігант планує розширювати всесвіт Minecraft у різних напрямках, одним з яких стала дитяча освіта.

вва

Спільний проект Microsoft і програмістів порталу Code.org дозволить дітям молодшого шкільного віку вивчити основи побудови алгоритмів програмування за допомогою зрозумілою їм гри Minecraft. Спеціальний редактор демонструє сцену з гри, елементами якої діти можуть керувати за допомогою спеціальних програмних команд у вигляді блоків. Блоки розташовуються в певній послідовності, а потім програма переводить їх у форму дій.

minecode

Дана навчальна програма розрахована на дітей від 6 років і старше. В ході навчання дітям буде запропоновано вирішити різні завдання за допомогою побудови певних алгоритмів. Крім того, у програму закладено безліч уроків, для того щоб учні могли зрозуміти основи програмування і зрозуміти, як працюють його базові механізми. Кожен бажаючий може отримати доступ до цієї програми на офіційному сайті. Правда, слід мати на увазі, що поки доступна лише версія англійською мовою (інтерфейс переведений на російську лише частково).

Post Author: nemo

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *