За допомогою браузера Google Chrome можна стати лицарем-джедаєм

Корпорація Google у співпраці зі студіями LucasFilm і Industrial Light & Magic вирішили порадувати шанувальників, випустивши експериментальну браузерну гру, за допомогою якої будь-який бажаючий зможе стати справжнім лицарем-джедаєм і взяти в руки світловий меч. Для того щоб зіграти в гру Lightsaber Escape, створену за мотивами серії Star Wars, вам знадобиться лише настільна версія браузера Chrome (інші браузери зі зрозумілих причин не підтримуються) і смартфон.

CWS

Для початку відкрийте в браузері сайт гри, розташований за цим посиланням. На сторінці, що відкриється, ви побачите коротке посилання, яку потрібно вставити в адресний рядок браузера на вашому смартфоні.

Як тільки всі необхідні дані будуть завантажені в пам’ять комп’ютера, а смартфон синхронізується з ним за допомогою технологій WebRTC і WebSockets, у вас в руках опиниться віртуальна копія світлового меча. Кожен помах смартфоном буде відображатися всередині гри в реальному часі. Але врахуйте, що багато залежить від швидкості вашого інтернет-з’єднання, і якщо ви користуєтеся повільною лінією, то будьте готові до серйозних затримок між рухом і дією персонажа на екрані. Вся графіка гри рендерится за допомогою технології WebGL, вона навряд чи зможе змагатися з іншими сучасними відеоіграми, але, враховуючи, що проект запускається браузер, все не так уже й погано.

https://www.youtube.com/watch?v=LPd0w3pVQVI

Ігровий процес простий і інтуїтивно зрозумілий кожному, хто хоча б раз дивився фільми серії «Зоряні війни». Просто махайте світловим мечем, щоб відбивати постріли імперських штурмовиків, проходьте все далі і далі по вузьких коридорах космічної станції, тим самим наближаючи свого персонажа до омріяної волі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *