«Яндекс» відкрила для завантаження Android-лончер

Компанія «Яндекс», яка протягом кількох місяців тестувала власний Android-лончер серед користувачів з країн Латинської Америки, відкрила його для завантаження всім бажаючим. Програма «важить» порівняно мало (майже 7 мегабайт), а для установки потрібна версія ОС не нижче 4.1.

85

Інтерфейс Yandex Launcher відрізняється лаконічним дизайном, а переходи між екранами супроводжуються плавною анімацією. Головна візуальна відміна від «стокового» Android — це кругла форма іконок на робочому столі, а також рядок «Яндекса» замість Google.

Від інших лончеров Yandex Launcher відрізняється рядом особливостей. Перша — це можливість об’єднати програми в групи за кольором іконок або категоріями магазину Google Play. Список з категоріями розміщується над екраном з програмами і може бути налаштований на розсуд користувача. Якщо вибрати одну з категорій, «Яндекс.Лончер» порадить інші схожі програми.

86

Android-лончер «Яндекса» автоматично сортує програми за категоріями («Всі», «Ігри», «Робота», «Інструменти» тощо), а також підтримує пошук додатків за кольором (наприклад, на випадок, якщо ви пам’ятаєте колір іконки, але забули назва). Програми можна скласти у розумні папки і повністю налаштувати їх зовнішній вигляд, включаючи колір фону і віджети.

Post Author: nemo

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *