Відбувся світовий дебют NR4-spec Subaru WRX STI

NR4-spec Subaru WRX STI

Машина стала кращою в своєму класі на гонці в Уельсі. Сама нова специфікація легендарної ралійної марки Subaru WRX STI NR4-spec, була офіційно презентована на етапі Чемпіонату світу у Великобританії. Чемпіон Великобританії 2004 року і семиразовий чемпіон США Девід Хіггінс вивів на старт свою Subaru Impreza WRX STI, та ще й розфарбовану у фірмові кольори Коліна Макрея під час його виступів за 555 SWRT.

Відмітимо, що до цього моменту машина не виїжджала на гонки з міжнародним статусом FIA. Автомобіль відмітився на американських етапах, та на окремих заокеанських ралійних змаганнях в Японії.  Тим більше, що досвід і швидкість, якими володіє Девід Хіггінс, зіграли йому на руку  і експериментальна гонка в Уельсі обернулася для авто справжнім тріумфом.

Згідно з підсумковим протоколом, Девід Хіггінс став двадцятим у абсолютному заліку, а ось в серійному класі N-групи ніхто не зміг скласти йому адекватну конкуренцію, і він здобув перемогу з явною перевагою. При тому за його спиною залишилися суперники не тільки на ідентичних машинах, але навіть і деякі учасники на більш потужних машинах класу R5. А

Офіційний світовий дебют тільки зміцнив славну репутацію ралійного «зоряного» бренду. Subaru WRX STI довела свою бойову готовність, вигравши залік серійних автомобілів

Пілот зазначив, що в новій машині є багато традиційних інженерних рішень, які вже зарекомендували себе в автомобілі попереднього покоління. Зокрема, підвіска працювала в дорожніх умовах Ралі Уельсу ідеально, дозволяючи реалізовувати всю потужність двигуна і забезпечуючи екіпажу повну впевненість і контроль над ситуацією.

Прекрасний дебют — половина справи. Адже Subaru WRX STI NR4-spec не дарма були представлені в Європі під завісу актуального сезону: мається на увазі, що техніка знайде своїх майбутніх покупців серед швидких європейських гонщиків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *