Volkswagen вкладає інвестиції в китайський ринок

1448639291_volkswagen_lavida

Німецький концерн зазнає серйозні труднощі з фінансами через екологічний скандал і входить у багатомільярдні борги, але не відмовляється від інвестицій в китайський ринок. В наступному році VW вкладає 4,4 млрд євро на розвиток модельного ряду в КНР.

VW Lavida Sedan – автомобіль, що має найкращі продажі в Китаї в 2014 році. У цьому році його випереджає лише Nissan Sylphy.
Незважаючи на майбутні збитки які пов’язані з ліквідацією наслідків шахрайства щодо програмного забезпечення двигунів, Volkswagen не збирається згортати програму розвитку своєї присутності на китайському ринку. Днями партнери VW в КНР – FAW Group і Shanghai Automotive Industry отримали з Німеччини радісну звістку, що заплановані на 2016 рік інвестиції в розмірі 30 млрд юанів (це приблизно 4,4 млрд євро) будуть збережені.

1448639506_volkswagen_tiguan

У минулому році Volkswagen Tiguan став другим за популярністю у китайському сегменті SUV з результатом продажів 237 404 автомобілів, пропустивши вперед Haval H6, який знайшов 315 881 покупця. За результатами жовтневих продажів «німець» відкотився вже на четверте місце, а в першу трійку зайняли Haval H6, Baojun 560 і Trumpchi GS4.

До 2020 року Volkswagen має намір випустити на ринок Піднебесної 10 нових кросоверів, на розробку і запуск у виробництво яких потрібні чималі кошти. Зазначені вище 30 млрд юанів – це транш лише на наступний рік. Крім створення повноцінної лінії автомобілів концерну Фольксваген доведеться витратитись і на гібридизацію всієї модельної лінійки – без електричних компонентів буде неможливо добитись виконання вимоги керівництва КНР скоротити до 2020 року середню витрату палива по модельному ряду до 5 л/100 км

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *