В наступному році Fiat почне продажі моделі нового покоління

Фотошпигунам вдалося зробити перше відео з участю хетчбека Fiat Tipo нового покоління. Автомобіль, який прийде на зміну хетчбеку Bravo, був знятий на одній з парковок в Німеччині. Судячи по зовнішньому вигляду, новий Fiat Tipo буде представляти собою нову версію моделі егейського моря, яка збирається і продається в Туреччині. На це, зокрема, вказує форма решітки радіатора, фар, переднього бампера, а також загальний профіль автомобіля. При цьому зовнішність хетчбека Fiat Tipo вийшла привабливішою, ніж у «Эгеи» за рахунок задньої частини п’ятої двері, задніх ліхтарів і наявності спойлера.
fiat-tipo-0371

А ось в технічному плані все буде уніфіковано з седаном. Fiat Tipo буде доступна з одним з чотирьох двигунів. Бензинові агрегати будуть представлені моторами об’ємом 1,4 (95 к. с.) і 1,6 (110 к. с.) літра, а за дизельну частину будуть відповідати 1,3-літровий 95-сильний агрегат і 1,6-літровий 120-сильний мотор. В залежності від двигуна, хетчбек буде агрегатуватися 5 — або 6-ступінчастою «механікою» або 6-ступінчастим «автоматом».

Ще одним козирем Fiat Tipo повинна стати ціна. За даними інсайдерів, продажі автомобіля в Європі почнуться вже влітку 2016 року, де автомобіль буде пропонуватися за ціною близько 12 000 євро.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *