В Кореї продемонстрована кольорова тривимірна голограма

Фахівцями південнокорейського інституту ETRI (Electronics and Telecommunications Research Institute) розроблена технологія, що дозволяє формувати кольорові тривимірні голограми і переглядати їх за допомогою настільного дисплея. Каталізатором для реалізації даного проекту виступила програма уряду Південної Кореї, а дослідження в зазначеному напрямку велися під патронажем компанії LG Display.

etri_01

Розробники акцентують увагу, насамперед, на відмітних особливостях поданої ними голограми — її дійсно повної тривимірності, а не ілюзії нібито об’ємної картинки. Тобто відтворюване зображення буде однаково добре видно при погляді з будь-якої сторони незалежно від кута зору. Даний ефект отримано за рахунок таких фізичних явищ, як дифракція і інтерференція світлових хвиль, що випускаються лазерами.

etri_00

Перша в світі 360-градусна голограма була продемонстровані на прикладі кубика Рубіка з різнобарвними гранями і довжиною сторони 7,62 см.

etri_02

На втілення в життя задуманого корейським інженерам з ETRI знадобилося два роки. А до 2021 року керівництво консорціуму має намір показати прототип комерційної версії 10-дюймового голографічного телевізора.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *