В Каліфорнії представили кросовер Tesla Model X

tesla-model-x-752x440

Повністю електричний кросовер Tesla Model X був представлений в Каліфорнії. Це семимісцевий автомобіль, який обіцяє проїхати на електриці до 250 миль. Model Х — це перша модель позашляховика від компанії Tesla, і вона поставляється з сімома сидіннями в стандартному варіанті. Також вона має двері, так звані «Крила сокола», які відкриваються вгору і назовні від автомобіля, і призначені для полегшення посадки в задні ряди автомобіля.

Кросовер Tesla Model X буде оснащуватися поєднанням двох електродвигунів і повним приводом.

krossover-tesla-model-x-cena

На вибір будуть запропоновані дві версії. Обидві будуть працювати на тій же батареї 90kWh, Базова модель, відома як P90, буде розганятися з нуля до 60 миль/год за 3.8 сек, а час розгону версії Ludicrous P90D знизитися до 3.2 сек.

Потужність переднього двигуна становить 255 к. с., в той час як задній розвиває 496 к. с, і в сукупності вони розвивають близько 967 Нм крутного моменту. Максимальна швидкість обмежена 155 милями на годину.

Двері «Крила сокола» Model X можуть працювати від сенсора і автоматично відкриватися, коли підходить водій. Вони вимагають для повного відкриття тільки 30 см простору.

krossover-tesla-model-x

За базову версію Tesla Model X доведеться викласти від 132 тисяч доларів. «Заряджена» версія буде коштувати від 142 тисяч доларів, що значно більше ціни на новий BMW X1 і менше вартості загадкового BMW X7. Прийом замовлень вже почався. Автомобіль можна буде отримати у другій половині наступного року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *