У виробництві Ford F-150 використовують лушпиння і пластикові пляшки

Ford взяв на озброєння ряд екологічних ідей і впроваджує їх у виробництво автомобілів. Вже сьогодні у виробництві Ford F-150, автовиробники використовують рисове лушпиння і пластикові пляшки, а не так давно, Ford презентував технологію, що дозволяє відновлювати старий двигун.

Ford-F-150-Lariat-4x4

Серед інших незвичайних матеріалів, використовуваних в компанії, можна виділити – паливні приводи з касторових бобів, додавання в пластик рисового лушпиння, сидіння, виконані з бавовни та сої. Вивчається можливість застосування і інших незвичайних матеріалів – цукрового очерету, соняшнику, кульбаби, висушеної томатної шкірки і пр.

Salon-Ford-F-150-Lariat

Крім цих розробок, компанія представила нову технологію по відновленню старих двигунів. Так після плазмово-дугової обробки вироблений двигун знову придатний до експлуатації.

Ford-F-150-Lariat-

Завдяки спеціальному покриттю всі деталі двигуна відновлюються практично до стану нових. При цьому кількість викидів канцерогенних речовин при ремонті майже в два рази менше, ніж при виробництві двигунів. Ця технологія спочатку використовувалася щоб збільшувати продуктивність моторів в моделях, таких як Ford Mustang Shelby GT 350R. Надалі було прийнято рішення використовувати цю технологію для відновлення моторів.

Ford-Mustang-Shelby-GT-350R

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *