Tesla Model 3 буде представлена в Женеві

Третю модель самого популярного і продаваного електромобіля від Tesla чекають багато автолюбителів, які переглянули своє ставлення до навколишнього середовища та екології. За офіційною інформацією, Tesla Model 3 буде представлена на виставці в Женеві.

tesla

Поки що відомі лише деякі чутки, які гуляють по мережі. Компанія гордо зберігає мовчання, щоб здивувати всіх безпосередньо в Женеві. Деякі експерти з даної області припускають, що зовні новинка буде ближче до німецького автопрому. Model 3 може бути схожою на BMW 3-серії або M4.

Швидше за все технічно новинка поліпшиться. Навіть поточна модель розганяється до сотні кілометрів всього за 3 секунди, що дуже круто, як для автомобіля, який працює на «батарейках».

Зараз автомобіль на одному заряді може проїхати близько 700 кілометрів досягається це завдяки рекуперації (коли машина рухається за інерцією, не витрачаючи заряд батареї, виробляється електроенергія, яка накопичується в батареї). Тобто – навіть коли ви їдете, батарея може частково заряджатися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *