Сонячні батареї: як вибрати кращі?

Про те, що сонячні батареї дають можливість значно скоротити витрати на електроенергію, відомо кожному. Власники приватних будинків, дач і котеджів вже давно почали масово переходити саме на такий тип електрозабезпечення свого житла – сонячна енергія безкоштовна і невичерпна. Єдині витрати, які несе в даному випадку власник – вартість батарей і їх монтажу. Але на українському ринку сьогодні представлено величезну кількість панелей і розгубитися при виборі нескладно – як же серед всього цього різноманіття вибрати кращу?

Як вибрати

На сайті інтернет-магазину «Правильне електроживлення» представлений широкий асортимент сонячних батарей і колекторів. Фахівці компанії допоможуть клієнту з вибором і запропонують оптимальний для його дому варіант.

На що звертати увагу при придбанні батарей? Головний критерій при підборі відповідного елемента живлення – його потужність. Саме від цього показника залежать інші характеристики:

  • ціна – чим більша потужність пристрою, тим, відповідно, вище його вартість;
  • розміри – більш енергоємні сонячні батареї володіють великими габаритами (перед покупкою переконаєтеся в тому, що у вас вистачає місця для розміщення панелей).

Крім потужності і ціни, обов’язково ознайомтеся з тим, хто є виробником даного пристрою.

Класифікація сонячних батарей

Всі сонячні батареї можна підрозділити на три типи:

  1. Монокристалічні кремнієві пристрої – негабаритні та ефективні, займають невелику площу, прості в експлуатації. Єдиний їх мінус – висока вартість.
  2. Полікристалічні панелі представляють собою гармонійне поєднання ціни та якості, завдяки чому одержали найбільше поширення і популярність.
  3. Тонкоплівкові кремнієві модулі – найдешевші пристрої. Але даний тип сонячних батарей є найменш потужним і ефективним.

Найбільш часто на дахах приватних будинків можна зустріти полікристалічні кремнієві сонячні енергосистеми. Завдяки розвитку технологій і застосуванню при їх виробництві високоякісного сировини, сьогодні вони мало чим відрізняються від монокристалічних модулів.

Провести в свій будинок енергію сонця зовсім нескладно. Професіонали з багаторічним досвідом роботи і високою кваліфікацією впораються з цим завданням в найкоротші терміни. Купуючи сонячні батареї в «Правильне електроживлення», ви гарантовано забезпечуєте свій будинок теплом і світлом на десятиліття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *