Sony Xperia Z6 буде представлений в п’яти версіях

Компанія Sony вже підтвердила, що збирається 5 січня 2016 року провести прес-конференцію на міжнародній виставці електроніки CES. Однак нові флагманські моделі японська компанія анонсує місяцем пізніше, на іншій виставці — Mobile World Congress (MWC). Проте є ймовірність, що це станеться дещо раніше.

sony-xperia

Все, що відомо на даний момент про новий флагман Xperia Z6, так це те, що пристрій навряд чи запропонує абсолютно інший дизайн. Технічні характеристики також, ймовірно, піддадуться мінімальним оновленням. Тим не менш у виробництві Sony Mobile, якщо вірити останнім чуткам, знаходиться відразу кілька моделей Xperia Z6. Чи вони будуть анонсовані в один і той же час — сказати поки складно, однак вони точно будуть розраховані на різні цінові сегменти.

Sony планує випустити як мінімум п’ять версій Xperia Z6: Xperia Z6 Mini (X45), Xperia Z6 Compact (X55), Xperia Z6 (X60), Xperia Z6 Plus (X65) і Xperia Z6 Ultra (X50). При цьому вказується, що, за винятком версії Xperia Z6 Mini, яка буде працювати на базі процесора Qualcomm Snapdragon 620, серцем всіх інших версій Xperia Z6 стане процесор Snapdragon 820.

Звичайна версія Xperia Z6 буде оснащуватися 5,2-дюймовим дисплеєм. Mini-варіант запропонує 4-дюймовий тачскрин, а розмір екрану Xperia Z6 Compact складатиме 4,6 дюйма. Старші моделі Sony Xperia Z6 Plus і Xperia Z6 Ultra будуть оснащуватися 5,8-дюймовим і 6,4-дюймовими дисплеями.

Як зазначалося вище, є шанс (принаймні так вважають деякі профільні ЗМІ), що хоча б деякі версії оновленого флагмана буде представлено в наступному місяці на виставці CES-2016, однак, найімовірніше, Sony притримає анонс до лютого, а на CES, як завжди, покаже нову побутову електроніку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *